Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 107 013 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Ankieta

Czy podoba Wam się Elena jako wampir?



Zdjęcia w galeriach.


Odpowiedzi do quizu ''Jak dobrze znasz ksiażkę Pamiętniki Wampirów ''?

wtorek, 01 maja 2012 21:45

Chciałabym podziękować osobą , które rozwiązały mój mały quiz . Dziś zamieściłam odpowiedzi , możecie sprawdzić jak dobrze znacie tę ksiazkę .

 

Zauważyłam , że pomimo wielu wpisów i zaangażowania , nie ma odzewu z Waszej strony . Chyba przestanę prowadzić bloga, ale to wy zadecydujecie . Jeżeli chcecie żebym dalej go prowadziła i robiła więcej konkursów . Napiszcie w komentarzu . '' Jestem przeciw '' . Dziękuje ..

 

1.Gdzie Stefano był uwięziony w ''Walce'' ?

a.piwnincy

b.w domu Klausa

c.w studni


2.Kto przemienił Katherine ?

a.Finn

b.Ester

c.Klaus

 

3.Jak się wabił pies Bonnie ?

a.Jangcy

b.Gary

C,Ginger

 

4.Skąd przyjechała Elena ?

a.Hiszpanii

b. Włoch

c.Francjii

 

5.Co widzi Elena przez okno w swoim pokoju ?

a. Brzozę

b. Pigowiec

c.Wielki Dąb

 

6.W jakiej oprawie miała pamiętnik ?

a. delikatnym różu

b.seledynowy atłasowy

c.błętkitny aksamitny

 

7.Na jakiej ulicy mieszka Elena ?

a.Wall Street

b.Maple Street

c.Jackson Street

 



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Zmierzch

piątek, 27 kwietnia 2012 17:18

Cześć !

Tym razem mam dla Was inne nowinki . :)  Może niektóre / niektórzy lubią  ''Zmierzch'' . Mam do sprzedania orginalną płytkę z filmem .

 http://allegro.pl/film-zmierzch-lektor-napisy-i2308169400.html

Lektorem , napisami itd.  Zapraszam :) A wy  lubicie ''Zmierzch'' ? :D



Podziel się
oceń
0
1

komentarze (2) | dodaj komentarz

Konkurs

piątek, 27 kwietnia 2012 13:06

Ogłaszam  pierwszy konkurs na tym blogu !!!



Do tego będzie Ci potrzeban tylko i wyłącznie wyobraźnia .Konkurs polega na wymyśleniu zakończenia serialu (nie chodzi mi tutaj o zakończenie sezonu , który już tuż tuż ,, ale ostatnio odcinek jaki by był ) . Musisz napisać : 


 -jakie relacje panują między istotnymi bohaterami , wliczamy tez w to pierwotnych 


-jak potoczę się losy Eleny , Damona i Stefana oraz Caroline i Tyler


-losy Bonnie itp.


Rozwińcie moją myśl i opisz jak najlepiej zakońćzenie historii naszych bohaterów . Jeżeli chodzi o długość tekstu  to nie jest ograniczona , ale minimum 1- -15 linijek tekstu  (drobnym drukiem ) . Teksty wysyłajcie na moj adres :


thevampirediaries-wiki@wp.pl


Nagrodą w konkursie jest opublikowanie tekstu ( ze zgodą autora ) na blogu oraz reklama bloga i 25 komentarzy  autora na jego blogu .


Konkurs trwa do 5 maja . Powodzenia !

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jak dobrze znasz książkę ''Pamiętniki wampirów '' ?

wtorek, 24 kwietnia 2012 13:49

Postanowiłam przeprowadzić następną ankietę  ale tym razem sprawdzimy wasze wiadomości z książki :)

1.Gdzie Stefano był uwięziony w ''Walce'' ?

a.piwnincy

b.w domu Klausa

c.w studni

 

2.Kto przemienił Katherine ?

a.Finn

b.Ester

c.Klaus

 

3.Jak się wabił pies Bonnie ?

a.Jangcy

b.Gary

C,Ginger

 

4.Skąd przyjechała Elena ?

a.Hiszpanii

b. Włoch

c.Francjii

 

5.Co widzi Elena przez okno w swoim pokoju ?

a. Brzozę

b. Pigowiec

c.Wielki Dąb

 

6.W jakiej oprawie miała pamiętnik ?

a. delikatnym różu

b.seledynowy atłasowy

c.błętkitny aksamitny

 

7.Na jakiej ulicy mieszka Elena ?

a.Wall Street

b.Maple Street

c.Jackson Street

 

Opowiedzi jak zwykle  komentarzach :)

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Wywiad z producentką serialu

wtorek, 24 kwietnia 2012 12:34

 

 

Portal TV Line miał okazję przeprowadzić wywiad z  , producentką wykonawczą The Vampire Diaries, na temat gorącego pocałunku Eleny (Nina Dobrev) z Damonem (Ian Somerhalder) jaki miał miejsce w odcinku 3x19 - "Heart Of Darkness". Producentka mówiła między innymi o tym jak zmienią się relacje Damona i Eleny po ich gorącym momencie, oraz o tym czy Stefan (Paul Wesley) dowie się co zaszło między jego byłą dziewczyną i jego bratem.

TV Line | Jak ten gorący pocałunek zmieni relację Damona i Eleny w nadchodzących odcinkach?

Julie Plec: To co teraz dzieje się z Eleną i Damonem, oraz Eleną i Stefanem to przede wszystkim przemyślenia oraz zagłębianie się w to co oni do siebie czują. Wiemy jak wyglądały relacje Damona i Eleny z przeszłości, więc normalnym jest że trzymają się oni teraz tego co powstało między nimi, oczywiście wciąż jest coś co ją [Elenę] zatrzymuje i nie pozwala jej ruszyć naprzód i to na wiele różnych sposobów. Oni tak wiele razem przeszli - i to niekoniecznie dobrych rzeczy. Kiedy będziemy zbliżali się do finału sezonu naprawdę poznamy znaczenie słowa "zagubiona" dla Eleny. Bracia muszą zdecydować czy pozwolą jej na samodzielną decyzję odnośnie tego co czuje, a może osiągnęli oni już ten punkt, gdzie jej zagubienie staje się dla nich zbyt frustrujące.

TV Line | Czy dla Damona i Stefana jest przewidziana w końcu jakaś ugoda? Coś w stylu "Cokolwiek ona postanowi, między nami będzie OK"?

Rozmowa braci na temat tego, co będzie z nimi kiedy Elena już w końcu wybierze będzie miała miejsce w przedostatnim odcinku sezonu. Jest to naprawdę introspekcyjny, miły i wzruszający moment. Już lubię tą scenę i sądzę, że widzowie także ją polubią.

TV Line | Czy Elena podejmie ostateczną decyzję przed końcem sezonu?

Tak.

TV Line | Czy możesz wykluczyć decyzję w stylu Kelly Tayler, "Wybieram siebie"?

[śmiech] Nie, nie można tego wykluczyć. Wykluczenie jednej z trzech opcji mogłoby zbyt wiele zdradzić. Myślę, że jest nawet czwarta opcja, czyli: "Wybieram was obu" [śmiech]. Jedną z ważniejszych rzeczy jaka będzie towarzyszyła Elenie podczas jej wyboru to to, że nie tylko ona tego wszystkiego nie kontroluje. Jest tam także dwóch facetów, którzy naprawdę mocno się o nią troszczą i ona także mocno troszczy się o nich. Jest to naprawdę decyzja o tym, czym jest dla mnie miłość, czym jest ona dla nas i gdzie powinniśmy się znajdować w naszym życiu. To będzie bardzo przejmujące.

TV Line | Wyobrażam sobie jak ciężko będzie wrócić kiedy już raz zasmakuje się Damona. Czy ona da radę się powstrzymać? A może jest więcej tego typu rozpalonych scen na horyzoncie?

[śmiech] Cóż, po tej gorącej i intensywnej scenie można sobie wyobrazić, że będzie ona nieco rozkojarzona. Niestety, pewne zamieszanie uderzy w nadchodzącym odcinku jak Defcon 11, więc nie będzie ona miała zbyt wiele czasu na przemyślenie tego zanim pewne rzeczy pójdą potwornie źle w Mystic Falls, ponownie.

TV Line | Póki co, jedyną osobą która wie o tym pocałunku jest Jeremy. Czy zwierzy się ona komuś jeszcze? Czy Stefan dowie się o tym?

Tak, powiedzmy że ona nie będzie oszukiwać ani kłamać ani utrzymywać tego w sekrecie. Więc zobaczymy co z tego wyjdzie w nadchodzącym odcinku.

 

Źródło :  vampireidiaries.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zwiastun 3x20 - Do Not Go Gentle

piątek, 20 kwietnia 2012 17:27

Na Youtube pojawił się zwiastun 20 odcinka 3 sezonu The Vampire Diaries zatytułowanego "Do Not Go Gentle". Odcinek zostanie wyemitowany 26 kwietnia. 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PEA9eTgWoEo


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Ścieżka dźwiękowa z 3x19 - Heart of Darkness.

piątek, 20 kwietnia 2012 17:25

 

 

 

Wystąpiło tutuaj nie wiele piosenek ale co do odcinka to naprawdę mi się podobał , ale o tym napisze już w następnym poście... :)


1. Mississippi Twilight "Starting Now"
2. Civil Twilight "Dying To Be Born"
3.  The Strange Familiar "Redemption"
4. Florence + The Machine "Never Let Me Go"
5. Christel Alsos "When The Light Dies Out"


Podziel się
oceń
1
5

komentarze (0) | dodaj komentarz

Styl Eleny Gilbert / Niny Dobrev

środa, 11 kwietnia 2012 18:57

Podoba Ci się styl Eleny Gilbert / Niny Dobrev ? Nie wiesz jak dobrać stroje ? Rozwiązałam ten problem ; )

Zapraszam :)

 

Koszula w krate ok.50 zł

 

Spodenki - ciemny dżins ok .60 zł

 

 

 

 

Rurki -ciemny dżins ok .90 zł

 

Kurtka czarna ramoneska ok .150 zł

 

 

Bokserka bordowa ok . 29 zł


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Finałowy odcinek

poniedziałek, 09 kwietnia 2012 15:37

 10 maja zostanie wyemitowany ostatni odcinek 3 sezonu - finałowy. Będziemy mogli po raz pierwszy zobaczyć jak wyglądali rodzcice Eleny , w retrospekcji .

 Oto ich zdjęcie : 

 

 

 

A wy jak wyobrażaliście sobie rodziców Eleny ?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Sprawdź swoją więdzę na temat ksiązki ‘’Pamiętniki wampirów’’.

piątek, 06 kwietnia 2012 15:47

 

 

 

1.Skąd przyjechała Elena ?

a)Francja

b)Włochy

c)Hiszpania

 

2.Co widziała Elena przez okno w swoim pokoju ?

a)Akację

b)Pigowiec

c)Magnolię

 

3.W jakiej oprawie był pamiętnik Eleny ?

a)Delikatnej , morelowej

b)Ze starej skóry

c)Aksamitny , błękitny

 

4.Na jakiej ulicy mieszka Elena ?

a)Maple Street

b)Strether Street

c)Avenil  Street

 

5.Kto przemienił Katherine ?

a)Klaus

b)Gurden

c)Jej ojciec

 

6.Jak wabił się pies Bonnie ?

a)Beno

b)Papi

c)Jangcy

 

 

Odpowiedzi w komentarzach :)


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Demotywatory

środa, 04 kwietnia 2012 20:53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pamiętnik Eleny Gilbert

środa, 04 kwietnia 2012 20:24

 

Przeglądałam dzisiaj zawartość mojej półki z książkami i natknęłam się na ''Pamiętniki wampirów '' , ale co zauważyłam . Przeczytałam zaledwie fragment powieści i nasunęło mi się do głowy pytanie ... myślę , że na pewno i wy je sobie zadawaliście ... a więc ...

 

 

DLACZEGO ELENA GILBET NIE PROWADZI JUŻ SWOJEGO PAMIĘTNIKA ?


W pierwszych sezonach , często pojawiały się sceny , gdzie Elena przelewała swoje myśli na papier , albo cytowała  jego zawartość znajomym . Ostatnimi czasy całkowicie to zanikło . Zastanawialiście się dlaczego ? Te fragmenty bardzo mi się podobały ,  były takie naturalne ,  wiele nastolatek pisze pamiętniki . Mogliśmy poznać myśli Gilbet . Doszłam do wniosku , że za dużo się ostatnio chyba dzieje w jej życiu , żeby mogła jeszcze opisywać to wszystko w swoim pamiętniku . Może są także inne powody… a wy jak uważacie ?

 



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Quiz - test . Sprawdź się ! Jak dobrze znasz serial pamiętniki wampirów ?

środa, 04 kwietnia 2012 13:21

 

 

Znalazłam dla was mały quiz o serialu , czekam na odpowiedzi .. a najbardziej jestem ciekawa ostatniego pytania ... :)

 

1. Z których czasów była impreza w odcinku 12?

a)50-tych

b)70-tych

c)40-stych

2.Do czego Elena była potrzebna w rytuale?

 

  a)  Elena zrobiła to żeby ratować bliskich, choć tak naprawdę nie była potrzebna.

 b)   Kiedyś Klaus myślał, że potrzebna w rytuale. Teraz wypił jej krew, żeby mieć satysfakcję.

  c)  Elena jest sobowtórem - nie miała wyboru

   d) Krew Eleny posiada magiczne właściwości - dzięki niej Klaus stał się niezniszczalny

3.Gdzie Elena i Damon się poznali?

4. W którym odcinku Damon pocałował Elenę, ale ona go odepchnęła?

5. W którym odcinku Damon wyznał miłość Elenia, następnie jej to wymazał?

6.Czy Damon kiedyś kontrolował sen Eleny?

7. Dlaczego lubisz Elenę i Damona?

 



Podziel się
oceń
1
2

komentarze (3) | dodaj komentarz

Elena jako blondynka ...

sobota, 31 marca 2012 16:37

Jak się wam podoba Elena w blond włosach ? (tak przedstawiona jest w książce)


Podziel się
oceń
3
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Cytaty Eleny Gilbert

sobota, 31 marca 2012 16:28

Odcinek 1

Damon: Dzień dobry.
Elena: Cześć, wpadłam…
(Elena odwraca się i widzi nagiego Damona)
Elena: Słyszałeś mnie! Wiedziałeś, że przyszłam.
Damon: Powinnaś nauczyć się pukać. A co gdybym był nagi?

 

Elena: Zawsze kiedy wpadamy na ślad Stefana, czuję, że muszę walczyć z Damonem.
Tyler: Może Damon nie chce go znaleźć.
Caroline: Tyler!
Tyler: No co? Przecież na ciebie leci, prawda?
Elena: Stefan odszedł z Klausem, by uratować Damona. Uwierz mi na słowo, on chce go odnaleźć.
Tyler: Ale go pocałowałaś. To pewnie namieszało mu w głowie.
Caroline: Tyler! Elena, przepraszam.
Elena: Nie szkodzi. Tak, pocałowałam go, ale na pożegnanie. Myślałam, że umrze.

 

Elena: Nie bój się, nie odbije mi. Przynajmniej do chwili, gdy wniosą tort.
Damon: To twoje przyjęcie. Możesz nawet płakać.
(rozgląda się po pokoju)
Damon: Ten Stefan.. Uwielbia gromadzić różne rzeczy. Mam coś dla ciebie. Wiem, że miałem nic nie kupować, więc za to nie zapłaciłem.
Elena: Ukradłeś?
Damon: Znalazłem.

Elena: Mój naszyjnik. Myślałam, że zaginął bezpowrotnie.
Damon: Alaric znalazł go w mieszkaniu. Myślałem, że cię to uszczęśliwi.
Elena: Miałeś rację.

 

Elena: Jeremy znów popala.
Damon: A ma dobry towar?
Elena: Ale z ciebie palant.

 

Elena: Chyba sobie odpuszczę tort.
Caroline: O nie! To twoje urodziny. Początek czegoś nowego. Nie możesz ruszyć dalej ze swoim życiem, dopóki nie pomyślisz życzenia i nie zdmuchniesz świeczek.
Elena: Czy właśnie tego wszyscy ode mnie chcecie? Żebym ruszyła dalej ze swoim życiem?
Caroline: Nie. No może. Po prostu nie chcemy cię widzieć w takim stanie.
Elena: Nie przestanę szukać Stefana.
Caroline: Wiem. I nie powinnaś. Ale przyznaj, że w ten sposób pozwalasz, by życie przelatywało ci za plecami. A czy to nie Stefan pragnął by tak nie było?
Elena: Mam pomyśleć sobie życzenie? Chcę wiedzieć, czy żyje. To moje życzenie.

 

Elena: Przez całe lato kiedy przychodziłam do ciebie z poszlakami, robiłeś ze mnie idiotkę, bo się łudziłam.
Damon: Bo jesteś idiotką. Tak samo jak i ja.

Elena: Halo? Halo? Stefan? Stefan, jeśli to ty, to wiedz, że sobie poradzisz. Kocham Cię, Stefanie. Pamiętaj o tym. Nigdy o tym nie zapominaj.

Odcinek 2

Elena: Co myślisz o małej wędrówce przez Smoky Mountains?
Alaric: Chcesz zapolować gromadkę wilkołaków w czasie pełni?
Elena: Wyjedziemy stamtąd przed pełnią. Jeśli nie pojedziesz ze mną, pojadę sama. No co? To ty powiedziałeś, że teraz mogę działać na własną rękę.

Alaric: Taa, miałem na myśli mrożone obiady i egzaminy.
 

 


Elena
: Byłeś harcerzem, prawda?

Alaric: Zamknij się.
Elena: Harcerzu, zetnij zabójcę wampirów.
Alaric: Zetnij wszystkich pijących whisky bez powodu.

 

Damon: Jaki jest twój wielki plan, Eleno? Hm? Zamierzasz wejść do obozu pełnego wilkołaków, popiec pianki i poczekać aż wpadnie Stefan?
Elena: Mój plan to znaleźć go i pomóc mu. Damon, jesteśmy najbliżej niego od czasu kiedy odszedł. Nie idę do domu!
Damon: Klaus myśli, że umarłaś, gdy złamał klątwę. To sprawia, że jesteś bezpieczna. To miejsce nie jest bezpieczne.
Elena: Nie pójdę stąd dopóki go nie znajdziemy.
Damon: Dzisiaj pełnia, Elena.
Elena: Więc znajdziemy go przed tym! Proszę, Damonie.
Damon: Ok, ok. Ale wyjeżdżamy stąd przed pełnią. I ja jestem przynętą na wilki. Chyba, że chcesz odświeżyć te pocałunki na łożu śmierci.

 

Elena: Sądziłam, że odpuściłeś sobie dbanie o innych.
Alaric: Wiem, co robisz. Więc przestań. Nie musi tu być żadnej lekcji.
Elena: Jesteś w tym lepszy niż ci się wydaje, wiesz?
Alaric: Och, chłopie, jesteś frajerem na przegranej pozycji czy jak?
Elena: Nie jesteś przegrany, Ric. Po prostu się zagubiłeś. Tak jak Jeremy i ja. Straciliśmy rodzinę. Nie mamy nikogo. Przykro mi, ale Ty także nie masz nikogo, więc.. Pasujemy do siebie nawzajem.


Elena: Damon! Jesteś cały? Czy Ty..
Damon: Spoko, nie zostałem ugryziony. Wracaj do auta.
Elena: Możesz mi dać chociaż minutę na docenienie faktu, że nie jesteś martwy?
Damon: Dam Ci 10 sekund. 9,8. Hej Ric, może widziałeś gdzie zaparkowałem samochód?
(Damon ciągnie Elenę w kierunku auta)
Elena: Przestań być takim jaskiniowcem!

 

Damon: Co zmieniło twoje zdanie, Elena?
Elena: Nie chciałam, żeby ci się coś stało, ok? Ja.. bałam się o ciebie.
Damon: Dziękuję.
Elena: Tak, martwię się o ciebie. Po co w ogóle chcesz, żebym to mówiła?
Damon: Bo gdy wyciągnę mojego brata z krawędzi i dostarczę z powrotem do ciebie, chcę żebyś pamiętała to, co czułaś do mnie kiedy go nie było.

 

Odcinek 3

Damon: Pobudka, śpioszku.
Elena: Co ty wyprawiasz?! Wynocha!
Damon: Śniłaś o mnie. Dlatego się tak do mnie przykleiłaś.
Elena: Jest 6 rano. Nie masz nic lepszego do roboty?
Damon: Spoko, tylko nie proś mnie, żebym sprowadził Stefana do domu. Narazicho.

 

Damon: Obyśmy go znaleźli. Szkoda, by ostatnią pamiątką po nim był ten bezwartościowy naszyjnik.
Elena: To antyk, Damonie. Tak jak ty.
(Damon podaje Elenie pamiętnik Stefana)
Damon: Poczytaj sobie. Ładnie obrazuje pierwszą wizytę Stefana w Chicago.
Elena: To jego pamiętnik. Nie będę czytać jego przemyśleń.
Damon: Musisz być przygotowana na to, co zastaniesz.
Elena: Widywałam go w jego najgorszych odsłonach. Poradzę sobie.
Damon: Weźmy ten wpis. 12 marca 1992. “Nie pamiętam całych dni. Budzę się cały w cudzej krwi, w miejscach których nie poznaję, z kobietami, których nie pamiętam”. Jestem w szoku! To Stefan nie jest prawiczkiem?
Elena: Patrz jak jedziesz, babciu.

 

Elena: Mógł zamieszkać gdziekolwiek, a wybrał akurat to miejsce?
Damon: Za rogiem było liceum dla dziewczyn. Zostało zamknięte przez nieobecność uczennic. Dziwne.
Elena: Nie uda ci się mnie odstraszyć.
Damon: Jesteśmy. Dom mrocznej połówki Stefana.
Elena: Nie było go tutaj.
Damon: To nie koniec wycieczki.
Elena: Ukrywał swój alkohol. Co za potwór!
Damon: Przyjrzyj się bliżej.
Elena: Lista nazwisk. To wszystkie jego ofiary?
Damon: Nadal dajesz radę?

 

Elena: W końcu! Dzwoniłam godzinę temu.
Damon: Czas się wystroić. Wiem, gdzie dziś zastaniemy Stefana.
Elena: Prawie dopadł mnie Klaus, a ty się martwisz co ubiorę?
Damon: Miałem godzinę na uznanie, że nie powinienem był cię tutaj zostawiać, przeanalizowanie tego i zapomnienie o tym. Nic ci się nie stało?
Elena: Nie.
Damon: To dobrze. Ubieraj się. Wyglądasz okropnie po podróży.
Elena: Wiesz gdzie będzie?
Damon: Tak. Z Klausem. Odwrócę jego uwagę, a ty zajmiesz się Stefanem. Będziesz miała jakieś 5 minut, zanim ten psychol wyrwie mi serce. Więc powiedz, że sobie poradzisz.
Elena: Poradzę sobie.


Odcinek 4

Alaric: Co tu w ogóle robisz?
Damon: Ona wie.
Elena: Damon myśli, że siada mi psychika. A ja nie zamierzam się załamywać. Będę dalej robiła chilli i udawała, że nie spędziłam całych wakacji na poszukiwaniu osoby, która wcale nie chciała być odnaleziona.
Damon: Zaprzecza samej sobie.

 

Elena: Nie możesz tego robić wokół mnie i w tym mieście, Damonie!
Damon: Dlaczego? Robiłem to już wcześniej. Czemu nagle tak bardzo chcesz mnie pilnować?
Elena: Bo nie chcę żebyś był kimś, za kogo inni cię mają!
Damon: Kim? Potworem? Muszę cię rozczarować, ale ostatnim razem jak sprawdzałem to dalej jestem wampirem!
Elena: To nie oznacza, że masz się zachowywać w ten sposób!
Damon: Nie jestem Stefanem. Przestań mnie w niego zamieniać.

 

Elena: Ok, Ty i Damon mieliście rację. Próbowałam go na siłę zmienić. Ale jeśli chce być w moim życiu…
Caroline: Zaczekaj. To był ciężki tydzień, więc będę szczera. Jak by nie było, czujesz coś do Damona.
Elena: To nieprawda.
Caroline: Rany, po prostu to przyznaj! Podoba ci się! W całej swojej szelmowskiej naturze.
Elena: Nie.
Caroline: No co? Nie podoba ci się czy nie chcesz tego przyznać?
Elena: Nie mogę, Caroline! Jeśli przyznam się do tego, jeśli przez chwilę o tym pomyślę… Jak to będzie o mnie świadczyć?
Caroline: Że jesteś człowiekiem, Eleno.

 

Odcinek 5

Caroline: Jesteśmy w ostatniej klasie. Wspomnienia z tej klasy pozostaną z nami na zawsze, ale jeśli…
Elena: Ale jeśli ich nie stworzymy teraz, to jaki jest sens tego wszystkiego?
Caroline: Proszę, śmiej się, mam to gdzieś.
Tyler: Jestem spóźniony. Mam jeszcze 10 klas do przygotowania.
Bonnie: Hej, Elena, gdzie idziesz?
Elena: Wylać klej na biurko Alarica. Tworzę wspomnienia.
Caroline: Kocham Cię!

 

Elena: Ojciec Caroline! Stefan, on potrafił stawić opór zauroczeniu. Nie wiem jak, ale to robił. Może to możliwe.
Stefan: Tak, tak. Może chodzi tu o kontrolę umysłu? Może trzeba skupiać się wiele razy, odbyć kilka dekad treningów. Prościzna.
Elena: Stefanie, możesz to kontrolować. Kiedy odliczanie się skończy, będziesz musiał tylko… tylko się mną pożywić.
Stefan: Nic nie rozumiesz. Nie umiem przestać, Eleno! Jestem rozpruwaczem! Rozpruwacz nie umie przestać! Kiedy do mnie mówisz, słyszę tylko dźwięk twojego serca, pompującego krew przez twoje ciało! I kiedy odliczanie się skończy, będę musiał się tobą pożywić. Chcesz wiedzieć co jest gorsze? Nie powstrzymam się.
Elena: Nie wierzę w to. Możesz z tym walczyć! Musisz tylko bardzo tego chcieć.
Stefan: Dlaczego? Bo cię kocham?
Elena: Tak! Właśnie tak, Stefan! Ponieważ mnie kochasz. Będziesz walczyć przez wzgląd na to, że kiedy byliśmy razem, przysięgałeś mi to!

 

 

Damon: Wypij trochę burbona. Pomoże ci zapomnieć. Uważaj, jest mocny. Wiesz, ja też mogę ci pomóc zapomnieć. Te rzeczy, których nie chcesz pamiętać.
Elena: Nie, żadnego zauroczenia. Nie w ten sposób. Muszę pamiętać. Wszystko.
Damon: Odzyskałem dla ciebie naszyjnik.
Elena: Tym razem, on naprawdę odszedł. Byłam na to przygotowana. Ale po tym wszystkim, co robiliśmy żeby go odzyskać, pomóc mu… Po prostu sobie odszedł. Gdzie byłeś, Damon?
Damon: Nie powinienem był wyjeżdżać. Obiecuję ci, już nigdy więcej cię nie opuszczę.

 

 

Odcinek 6

Alaric: Wampiry zabiorą to, co zechcą, skrzywdzą każdego i zrobią to bez wyrzutów sumienia. Taka jest ich natura.
Elena: Nie musisz używać zaimków. Możesz wymówić imię Stefana.
Alaric: Posłuchaj, rozumiem dlaczego tu jesteś. Stefan cię skrzywdził, nie chcesz by to się powtórzyło.
Elena: Pewnie masz mnie za wariatkę, która wierzy, że ochroni się przed wampirem, który zatracił swoje człowieczeństwo.
Alaric: Wstałaś dzisiaj z łóżka, więc jesteś najsilniejszą osobą, jaką znam. Możesz praktycznie wszystko.

 

 

Elena: Dziś jest nasza rocznica. Poznaliśmy się pierwszego dnia szkoły w zeszłym roku.
Caroline: Dobra, wygrałaś.
Bonnie: Napewno chcesz tu zostać?
Elena: Tak. Muszę o tym zapomnieć. Nowy rok, nowe życie.

 


Stefan: Patrzcie, patrzcie. Jaka szczuplutka. Idziesz wieczorem na ognisko? Zapowiada się fajnie.
Elena: Zostaw mnie w spokoju, mówię poważnie.
Stefan: Wkurzam cię? Zaczekaj na zjazd byłych uczniów. Z kim przyjdziesz? Nie chcę, żeby było dziwnie.
Elena: Kim ty jesteś?!
Stefan: Mam chronić ludzką torebkę krwi. Bez urazy, oczywiście.

 


Elena: Jakby jeden zły Salvatore mi nie wystarczył.
Damon: Wzywałaś, przybyłem. Jaki masz plan, wojownicza księżniczko?
Elena: Chcę uwięzić Stefana, dopóki nie pojawi się Mikael. Wtedy on zabije Klausa, a zauroczenie minie.
Damon: To nie zmienia faktu, że Stefan naćpał się ludzką krwią. Wypił jej mnóstwo.
Elena: Już raz go z tego wyciągnęliśmy.
Damon: To nie żaden odwyk. On się już zatracił. Światła wyłączone, nikogo nie ma w domu.
Elena: Więc zrób to dla mnie, Damonie. Ilekroć na niego patrzę, czuję, że pękam. Ale nie dam mu tej satysfakcji.

 


Stefan: Hej, Eleno. Co robisz?
Elena: Dobrze się bawię, Stefanie. Przeszkadza ci to?
(Elena pije piwo)
Stefan: Ok, zwolnij trochę. Oboje wiemy, że nie możesz za dużo wypić.
Elena: Serio? Uzależniony od krwi będzie mnie pouczał o piciu?

 


Elena: Kiedyś znałam cały gwiazdozbiór. Jak mogłam go zapomnieć?
Stefan: Jesteś pijana. Czas wracać do domu.
Elena: Dobra, tylko znajdę samochód.
Stefan: Żartujesz, prawda?
Elena: Odezwał się sztywniak. Myślałam że Stefan Rozpruwacz lubi poszaleć.

 


Stefan: Zaczekaj, Eleno. Mogłaś mi dzisiaj pozwolić zginąć. Dlaczego mnie uratowałaś?
Elena: Bo ciągle mam nadzieję.
Stefan: Po tym wszystkim, co zrobiłem, nadal wierzysz że odnajdę swoje człowieczeństwo.
Elena: Owszem, wierzę. Znam cię lepiej, niż ktokolwiek. I nie zamierzam się poddać.
Stefan: Wiesz, jaka jesteś przez to żałosna?
Elena: Wcale nie. To daje mi siłę.

 

Odcinek 7


Elena: Musimy znaleźć ten naszyjnik i odesłać ją z powrotem.
Jeremy: Wiem, ale…
Elena: Ale? Co, Jer?
Jeremy: Mogę ją dotknąć, Eleno. Mogę znowu ją pocałować. Wiem, że to złe, i wiem że nie powinienem tego czuć, ale czuję. Kocham ją. Zawsze ją kochałem.
Elena: Ale to nie jest prawdziwe. Ona nie żyje. Odeszła. Wszystko czego się trzymasz to przeszłość, Jer. Zamierzasz kochać ducha do końca swojego życia?
(pojawia się Anna)
Elena: On jest na początku swojego życia, Anno. Hamujesz go. Wiesz o tym.

 


Stefan: Więc co zamierzasz teraz zrobić, Eleno? Będziesz sobie po prostu tak stać? Czekając aż wyschnę?
Elena: Nie. Zamierzam pójść do domu, zająć się moim bratem, być przyjaciółką dla Bonnie i robić wszystko inne co należy do moich obowiązków.
Stefan: To dobrze. Zastanawiałem się, kiedy się poddasz. Lexi pokazała ci przedsmak tragicznej przyszłości ze mną.
Elena: Nie poddałam się, Stefanie. Wciąż mam nadzieję. Ale nie mogę zrobić nic więcej, dopóki nie będziesz z powrotem sobą. Hej. Możesz przez to przejść. Walcz. Poczuj coś. Cokolwiek, Stefan. Bo jeśli nie, to stracisz mnie na zawsze. Nie będę kochać ducha do końca swoich dni.

 

Odcinek 8

Elena: Ciekawi mnie, dlaczego ty i Klaus spędziliście tysiące lat na uciekaniu przed swoim ojcem.
Rebekah: Powinnam wracać do dziewczyn. Muszę się ustawić do biegu.
Elena: Cóż, to może zapytam Mikaela, kiedy go obudzimy.
Rebekah: Heh, blefujesz. Nie wiesz gdzie on jest. Nikt nie wie.
Elena: Więc kto rozkłada się na starym cmentarzu w Charlotte?

 

 

Damon: Po tym wszystkim, ściana z rysunkami zaprowadziła nas do Mikaela.
Elena: Zaprowadziła nas do czegoś więcej. Myślę, że Rebekah jest po naszej stronie.
Damon: Naprawdę? Czego się od niej dowiedziałaś?
Elena: Dowiedziałam się, że jest przede wszystkim tylko dziewczyną, która za wcześnie straciła matkę. Że kocha ślepo i lekkomyślnie, nawet jeśli ta miłość ją niszczy. Ostatecznie nie ma nic ważniejszego niż więź z rodziną.
Damon: Powinnaś powiedzieć to mojemu bratu.
Elena: Nie jestem zła, że go wypuściłeś, Damonie. Sądzę że to ty uratujesz go przed nim samym. I nie stanie się to dlatego, że kocha mnie, tylko dlatego że kocha ciebie.

 

 

Odcinek 9

Damon: Miałem go na widelcu, Eleno. Samego Klausa. To wszystko mogło się już skończyć!
Elena: Hej. Przetrwamy to. Jak zawsze. Możesz mi wierzyć.
Damon: Nie odzyskamy Stefana. Chyba to wiesz, prawda?
Elena: Więc pozwolimy mu odejść, dobrze? Musimy to zrobić.

 

Odcinek 10


Elena: Wszystko ok?
Damon: Czemu uważasz, że coś jest nie tak?
Elena: Cóż, jesteś pijany w ciągu dnia. To nie jest stan, w którym wyglądasz najlepiej.
Damon: Och. Więc w jakim stanie wyglądam najlepiej?
Elena: Nie mówię, że masz w ogóle taki stan. Ja tylko.. mówię, że ten ostatni jest moim ulubionym.
Damon: Zapisane. Patrz, jak mogę ci to udowadniać.

 


Klaus: Twój brat mnie okradł. Więc chcę go znaleźć i odebrać, co moje.
Elena: To brzmi jak problem Klausa i Stefana.
Klaus: Cóż, to dla mnie jedynie poszerzenie kręgu podejrzanych, skarbie.

 


Elena: Stefan, potrzebuję twojej pomocy. Bonnie powiedziała, że tu będziesz.
Stefan: Więc, Bonnie jest cienka w trzymaniu tajemnic.
Elena: Słuchaj, musisz oddać Klausowi jego rodzinę.
Stefan: O, naprawdę? To właśnie muszę zrobić?
Elena: Klaus zauroczył Jeremy’ego, żeby stanął przed rozpędzonym autem. Nie rozumiesz tego? Stefan, on się nie zatrzyma, dopóki nie osiągnie celu..
Stefan: Eleno, przestań mówić. Nie oddam niczego Klausowi.
Elena: Czy ty mnie słuchasz? On zabije Jeremy’ego!
Stefan: W sumie to nie mój problem.
(Elena uderza go w twarz)
Elena: Więc idź do diabła.

 


Klaus: To tylko kwestia czasu, kiedy Stefan da mi to, czego chcę.
Elena: Jemu już na mnie nie zależy. Sam się o to postarałeś, zmieniłeś go w potwora. Więc teraz to twój problem. A tak na marginesie.. nie jestem jedyną osobą, której śmierci pragnie Rebekah. Wie co zrobiłeś waszej matce. Wie, że to ty ją zabiłeś. Znasz drogę do wyjścia.

 


Damon: Mój brat.. chodzi ostatnio swoimi ścieżkami.
Elena: Tak, a mój dopiero co odrąbał komuś głowę. To nie w porządku. To niesprawiedliwe, on ma dopiero 16 lat, nie powinien żyć w taki sposób.

 


Elena: Hej, możemy porozmawiać?
Jeremy: Co znowu zrobiłem?
Elena: Myślałam o tym, co mówiłeś wcześniej. O spakowaniu się i wyjechaniu stąd.
Jeremy: Nie mówiłem tego serio.
Elena: Ale miałeś rację. Nie powinieneś rezygnować z normalnego życia tylko z mojego powodu.

 


Damon: Jeremy ma ogromne szczęście, że jesteś jego siostrą.
Elena: Dziękuję.
Damon: Żaden problem.
Elena: Ale nie tylko za to, Damon. Za wszystko, nie wiem co bym zrobiła, gdyby ciebie tu nie było.

 

Odcinek 11


Bonnie: To jest przerażające. Nawet jak dla nas.
Elena: Nie, Caroline miała rację. Technicznie jest martwa. Przepraszam.. ale nie potrzebujesz urodzin, tylko pogrzebu. Musisz pożegnać się ze swoim starym życiem tak, abyś mogła iść dalej tym nowym.
Caroline: Okay. Tutaj spoczywa Caroline Forbes.
Elena: Cheerleaderka, miss Mystic Falls, mistrzyni gry w klasy w trzeciej klasie.
Bonnie: Przyjaciółka, córka, mądrala.
Matt: Czasami wredna dziewczyna, bez obrazy.
Caroline: Ach, w porządku.
Elena: Miała 17 lat i naprawdę dobre życie. Więc spoczywaj w pokoju tak, abyś mogła ruszyć naprzód. Tego potrzebujesz, tego potrzebujemy my wszyscy. Amen, zdrówko albo cokolwiek.

 


Stefan: Elena, wracaj do samochodu!
Elena: Jak mogłeś?! Moi rodzice umarli jadąc tym mostem, ja sama prawie zginęłam! Wiedziałeś o tym. To ty mnie uratowałeś.
Stefan: Słuchaj, on musiał wierzyć, że to zrobię, dobra? Twój strach to sprzedał.
Elena: A co, gdyby nie uwierzył?
Stefan: Ale uwierzył.
Elena: A gdyby nie?!
Stefan: Uwierzył, Elena! Wycofał się! Ma słabość! Jeśli znam jego słabość, mogę go zniszczyć!
Elena: Po tym wszystkim, to się liczy, zniszczenie Klausa?
Stefan: To jedyne, co mi pozostało.
Elena: Miałeś mnie!
Stefan: Straciłem cię w momencie, gdy opuściłem z nim miasto. Po prostu nie chciałaś tego przyznać.
Elena: To chcesz zrobić? Sprawić, żebym cię znienawidziła?
Stefan: Nie zależy mi już na tym co o mnie myślisz, Eleno.

 

 

Elena: Dzięki za podwózkę.
Damon: Do usług. Będzie z tobą w porządku?
Elena: Przeżyję. Jakoś zawsze to robię.
Damon: Wiesz, Stefan wygrał dla nas dzisiaj tą rundę. Popchnął Klausa na krawędź, a ten odpuścił.
Elena: Cóż, jego metody są do bani.
Damon: Ale potrzebowaliśmy tego. Klaus używał wszystkich sztuczek, a Stefan pokonał go w jego własnej grze. Był lepszym łotrem.
Elena: Nie bądź pod takim wrażeniem.
Damon: Nie mogę przestać czuć się trochę dumny. Serio, powiedz mi, będzie z tobą okay?
Elena: Nie możesz mnie znów pocałować.
Damon: Wiem.
Elena: Nie mogę. To niewłaściwe.
Damon: To jest właściwe. Tylko jeszcze nie teraz.

 

 

Elena: Dzięki za przyjście. Myślałam właśnie o tym co powiedziałeś, o tym, że utknęliśmy.
Matt: Byłem pijany, Elena. Nie mogę odpowiadać za to, że osądzam.
Elena: Ale ja czuję, że utknęłam, Matt. Czuję jakbym.. trzymała się tej dziewczyny, która miała umrzeć tutaj, z jej rodzicami. Dziewczyny, która miała normalne życie i nie zakochiwała się w wampirach.
Matt: Nie jesteś już tą dziewczyną. To w porządku, jeśli chcesz pozwolić jej odejść.
Elena: Tak myślisz? Bo czuję się jakbym.. jakbym zawiodła ją trochę. Jakbym zawiodła ich, moich rodziców.
Matt: Moje dwa grosze.. jako chłopaka, który znał tamtą dziewczynkę. Postępujesz o wiele lepiej niż myślisz. Tu spoczywa Elena Gilbert, fajna dziewczyna i niesamowita przyjaciółka.


Odcinek 12


Stefan: Co ty wyprawiasz?
Bonnie: Musiała dowiedzieć się o trumnach.
Stefan: Miałaś nic jej nie mówić.
Elena: I co zrobisz, Stefanie? Porwiesz mnie, żebym nikomu nie wygadała?
Stefan: Nie kuś mnie, Eleno.

 

 

Stefan: Myślałaś, że się nie dowiem?
Elena: Szczerze, miałam to gdzieś.
Stefan: Właśnie dlatego nie chciałem cię w to wciągać.
Elena: Tak, bo w ten sposób nie możesz robić tego, co tylko zechcesz.
Jamie: Cholera, wszystko w porządku?
Elena: Jamie, wróć do środka. Zaufaj mi, tak będzie lepiej.
Jamie: Nie wydaje mi się.
Stefan: Lepiej wracaj na górę, stary.
Jamie: Mówiłem już, że nie wydaje mi się.
Stefan: Wracaj na górę, zanim rozerwę ci gardło.
Elena: Chyba nie wiesz, jak nisko upadłeś!
Stefan: Tak musi być, Eleno.
Elena: No tak, musisz być lepszym łotrem.

 

 

Elena: Staram się pomóc!
Stefan: Proszę, po prostu je wyciągnij Eleno, proszę!
Elena: Jeśli będziesz się miotał, to może nawet będzie mi cię przykro.
Stefan: Zmieniłaś się. Coś jest w tobie innego. Jesteś silniejsza, twardsza.
Elena: Nie jesteś jedynym, który się zmienił, Stefanie. Wszyscy musieliśmy.
Stefan: Dobrze wiedzieć.
Elena: Muszę ci o czymś powiedzieć. I to nie dlatego, że czuję się winna samego faktu. Czuję się winna dlatego, że o tym nie wiesz… Pocałowałam Damona. Gotowe.

 

 

Elena: Stefanie.. Powiedz coś. Proszę.
Stefan: Nie powinienem był cię porywać. Za daleko posunąłem się z wydarzeniami na moście.
Elena: Dziękuję.
Stefan: Ale nie powinnaś była kłamać. Nie możesz tak robić, gdy Klaus nadal żyje, Eleno.
Elena: Wiem. Po prostu chciałam, aby Bonnie spotkała się z matką bez żadnych przeszkód.
Stefan: Czyli beze mnie.
Elena: Nie planowałam tego pocałunku.
Stefan: Jesteś lepsza od niego, Eleno. Jesteś lepsza od nas obydwu.

 


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Recenzja 18 odcinka 3 sezonu...

sobota, 31 marca 2012 15:53

 

 

Wkońcu sobota , nareszcie weekend !  Jeszcze tylko 3 dni w szkole i święta , wolne ! Cieszycie się ?:D

Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać 18 odcinek 3 sezonu . Jeżeli jeszcze go nie widzieliście  zdecydowanie polecam ! http://iitv.info/the-vampire-diaries/s03e18-the-murder-of-one.html .

Zdradzę Wam jedną rzecz ... te ostatnie odcinki jakie były , już trochę mnie nudziły .  Ciągle był ten sam ciąg zdarzeń , akcje można było przewidzieć. Rutyna . Dziś mnie zaskoczyli . Siedziałam 45 minut wpatrzona w ekran i wyczekiwał następnych zasakujących momentów. Odcinek był tajmeniczny , nawet bardzo . Mają broń , która  pomoże im w pokananiu Pierwotnych . Walczą z nimi już dość długi czas , a gdy mają już na nich zasadkę , zawsze coś idzie nie tak . Jak to powiedział Stefan ''Oni zawsze są o krok przed nami ''.  Tym razem było na odwót , ale tylko do czasu.Nastąpił nieprzewidziany zwrot akcji .Rebehka dorwała Damona , Klaus Boonni , a Finn był zajęty swoją dawną miłością Sage .Wszystkie fanki Damona z pewnością nie mogłby patrzeć na to jakie tortury zapewniła mu jego Pierwotna koleżanka, ale coś trzeba płacić za swoje błędy . Rebehka wkradła się do jego umysłu i mogliśmy zobaczyć scenę , która działas się w głowie Damona , oczywiście w roli głównej wystąpiła Elena . Elena razem z Alarickiem zabili Finna , mając przy tym nadzieje , że reszta jego rodzeństwa , także zginie ,ale nic takiego nie miało miejsca . Czemu ? Ponieważ Boonnie pod przymusem i groźbą Klausa odwróciła zaklęcie jakie rzuciała ich matka - Ester .Dom Salvatorów odwiedziła Sage ,razem ze swoim kolega , którego przemieniła . Chciała zemsty za śmierć jej ukochanego Finna . Gdy zbliżyła się do Stafana , coś zaczeło się dziać , zaczela się dusić i umierać, a wraz z nią Troy .Elena , Caroline  i Stafan doszli do wniosku , że zabijając pierwotnego , umiera każdy kogo stworzył . Jest to spowodowane więzami krwi . No i teraz zaczynają się komplikacje . Jeżeli zabiją wszystkich pierwotnych to ród wampirów i wilkołaków wyginie . NIe będzie już Stefana , Damona , Taylera , ani Caroline . Stefciu postanwia uratować swojego brata dając Klausowi w zamian 8 kołków z białego dębu , jednak on nie daje się tak łatwo oszukać . Zauraczając Damona pyta ile jest jeszcze kołków ,ten zdradza  tajemnice , mówiąc  , że jest ich 11 . Klasu się wścieka , ale Rebehka postanaiwa uratować Damona u puścić go wolno , pod warunkiem przyniesienia reszty kołków . Stefano mówi Elenie o tym co stracił przez Klausa , za to Elena mówi mu , żę nadal nie przestała go kochać . Byłam zaskoczona słysząc wyznanie Stefano : ''ja też nigdy nie przestałem cię kochać Eleno , ale powiedz mi tylko prosto w oczy , że nic nie czujesz do mojego brata '' . Jednak serce to nie sługa . Elena odpowiada mu '' już nie wiem co czuje ''. Stefana wychodzi z pokoju . Czyżby powtórzyła się historia z przeszłości ? Katherine kochała tak samo Damona i Stefano , a teraz w takim samym położeniu jest nasza główna bohaterka ? Jak myślicie , którego wybierze Elena ? Jak potoczą się dalsze losy naszych wampirków ? i czy i ród nie wyginie ? Czekam na komentarze pozdrawiam :)

*Ps . Na dole umieszczam parę zdjęć z tego odcinka

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ścieżki dźwiękowe z The Vampire Diaries

wtorek, 20 marca 2012 15:25

Oto lisa utwórw z odcinka 3x16 - 1912 .

1. Gary Clark Jr. "Don't Owe You A Thang"
2. Gods Of Macho "Let's Dance"
3. Black Daniel "Snakeskin Heart"
4. Magic Wands "Black Magic"
5. The Features "How It Starts"
6. Aidan Hawken "The Argument"
7. Foy Vance "Be The Song"


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wywiad z Paulem Wesleyem . ! - W dzień dobry tvn . !

wtorek, 20 marca 2012 15:15

Ostatnio w internecie natrafiłam na filmiki z porannego wydania Dzień Dobry Tvn w którym był przeprowadzony wywiad z Paulem Wesleyem przez Kinge Rusin. Aktor opowiada tam o swoich początkach kariery , ale także o dzieciństwie . Paul nawet kilka zdań powiedział w języku polskim , jak to podkreśla , że to zasługa jego dziadków mieszkających w Polsce . Powiedział też , że w czasie wakacji odwiedzi Poznań.

Na dole macie zmieszczone filmiki . Miłego oglądania .:)

 

 

DRUGI FILMIK ZNAJDZIE POD LINKIEM : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FqUq0rMNiHQ

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

5 najlepszych zabójczych cytatów Klausa

niedziela, 05 lutego 2012 12:31

Jennifer Balan z TV After Dark sporządziła listę pięciu najlepszych, zabójczych cytatów Klausa. Poniżej prezentujemy jakie momenty wybrała redaktorka, oraz dlaczego.

5. "Dzięki za pożyczenie ciała, stary." - do Alarica w odcinku 2x20 - The Last Day.

Był to pierwszy raz, kiedy widzieliśmy tego łajdaka i pokochaliśmy go nienawidzić razem z naszymi ukochanymi braćmi Salvatore. Damon i Alaric siedzą w barze, kiedy wielki i zły Klaus pojawia się. Groźna postawa? Jest! Nierozsądnie dobry wygląd? Jest! Przerażający w swojej osobie? Jest! Poczucie humoru? Um... jest? Kto by przypuszczał? Klaus potrafi być zabawny! Trzasną żartem w minutę, a następnie przestraszył. Chwilę po ostrzeżeniu Damona, aby tego "nie spieprzył" dostajemy prawdziwe uderzenie jego siły, tryskającej z jego chłodnego zewnętrznego wyglądu.

4. "Cokolwiek planujecie zrobić, zróbcie to. Dajcie z siebie wszystko" - do Eleny/Katherine na "stypie" swojego ojca w odcinku 3x09 - Homecoming.

Klaus przesyła w tym zdaniu dwie wiadomości: 1) Swoją próżność - Poważnie, to jest pewny siebie koleś. 2) Klaus zawsze będzie dwa kroki naprzód od naszych bohaterów i jestem tym faktem wstrząśnięta! Im więcej planów zabicia go legnie w gruzach, tym dłużej będzie przebywał w pobliżu... Spójrzmy prawdzie w oczy... Tego faceta zbyt fajnie się ogląda by go już zabijać. Jospeph Morgan naprawdę zanurzył się w tą postać, widać jak wiele zabawy dostarcza mu każde wymiawiane słowo.

3. "Chcę, abyś przyłączył się do mnie na drinka" - do Stefana w odcinku 2x22 -As I Lay Dying.

Ok... Biorę to na siebie. Wiem, że to nie jest żaden nadzwyczajny cytat. Sądzę, że jest w tym większe przesłanie. Joseph Morgan w tej scenie był zachwycający. Brakuje mi słów do opisania jak tam jest przebiegły, jak intrygancki, jak złyyyy, jak... ok, ok. Rozumiecie o co mi chodzi. Pomiędzy przelotnym wariackim spojrzeniem a tą jego wyższością, ta groźba nie mogła wyjść mu lepiej. Tak manipulował Stefanem, który tak ciężko nad tym pracował, że przestaliśmy być pewni czy robi to dla sportu lub dla swojej samotności. Jedna rzecz jest oczywista, Klaus jest spokojnym, okrutnym i przebiegłym gościem.

2. "Mogę pozwolić ci umrzeć, jeśli tego naprawdę chcesz. Jeśli naprawdę wierzysz, że twoje istnienie nie ma sensu... Szczerze mówiąc, sam parę razy o tym myślałem w ciągu tych stuleci." - do Caroline w odcinku 3x11 - Our Town.

Tak, widzieliśmy już człowieczeństwo Klausa w krótkich (bardzo krótkich) przebłyskach, jak na przykład wtedy gdy stawiał czoła swojemu ojcu w posiadłości Lockwoodów. Oczywiście Mikael powiedział mu tylko jak bezwartościowym, samotnym śmieciem jest. Zdobycie nagrody Najgorszego Ojca Roku nie jest zbyt łatwe w tym mieście, szczególnie że Mystic Falls nie słynie z dobrych rodziców, jak Alaric, w którym jest więcej pijackiego opiekuna. Ale drogie Panie i Panowie... ta wymiana między Klausem a Caroline ZALATYWAŁA człowieczeństwem. Nie ekscytujmy się tym tak bardzo, to JEST Klaus i jestem zupełnie pewna, że jest w tym jakiś skryty powód dla którego ocalił Caroline. W międzyczasie zamierzam napawać się szarpiącą łzą i dziwnym uciskiem w klatce piersiowej które dostarczył mi ten nadzwyczajnie dobrze zagrany moment. Dobra robota JoMo (Joseph Morgan)... dobra robota.

1. "WYŁĄCZ TO!" - do Stefana w odcinku 3x05 - The Reckoning.

Tylko mi się tak wydaje czy ten odcinek był Klauso-genialny?! Dla faceta, który właśnie dowiedział się co zawiodło w jego planie, bardzo szybko stanął na nogach wraz z uczynkami zła na liście zadań! To była jedna z tych scen, gdzie Klaus przekroczył skalę przerażenia, napędzając mi strachu. Tak, przestraszył mnie głupek parę razy, ale tym razem tak zatraciłam się w tym momencie, że przestałam oddychać! Wielki uznanie dla Paula Wesleya i Josepha Morgana! Klaus, bądź ostrożny o co prosisz... Stefan może okazać się kimś więcej niż się spodziewałeś!

 

ŹRÓDŁO : WWW.VAMPIREDIARIES.PL


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pamiętniki Wampirów wiosną na antenie TVN7

niedziela, 05 lutego 2012 12:27

 

 

Na kanale TVN7 będzie emitowany serial ''Pamiętniki Wampirów''.Pierwszy odcinek drugiego sezonu  będziemy mogli oglądać już 12 marca o 22:00.

Odcinki serialu będą na antenie w każd y poniedziałek o 22:00. Będziecie oglądać ? ;D



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Plakat !

poniedziałek, 23 stycznia 2012 18:54

Mamy już nastepny plakat promujący pamiętniki wampirów ! Przedstawiona jest na nim Nina Dobrev . Został ukazany z okazji zwycięstwa aktorki w People's Choice Awards 2012 w kategorii Ulubiona aktorka dramatyczna TV.



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zwiastun !

poniedziałek, 23 stycznia 2012 18:50

Wy też nie możecie doczekać się kolejnego odcinka serialu ? Już teraz można obejrzeć zwiastun , a zapowiada się naprawę ciekawie . Czekamy z nie cierpliwością !!

Jak wam się podobał ?: )

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Williamson o znienawidzeniu Eleny za pocałunek z Damonem

poniedziałek, 23 stycznia 2012 18:46

Jeśli jesteś dziewczyną i twoje serce wciąż ma przyśpieszone tempo po pocałunku, który odbył się między Damonem (Ian Somerhalder) a Eleną Gilbert (Nina Dobrev) w 10 odcinku 3 sezonu The Vampire Diaries "The New Deal", to pewnie dlatego, że czekałaś na to bardzo długi czas.

Producenci serialu czekali na to nie bez powodu. Jak mówi Kevin Williamson wywiadzie dla Collider - nie było to tylko po to by torturować widzów!

"Po prostu musieliśmy poczekać aż publiczność poprawnie zareaguje na ten pocałunek. Mamy fanów naszej Eleny, którzy tego pragną, ale z drugiej strony mogliby na to źle zareagować. Są ludzie, którzy chcą by Stefan (Paul Wesley) i Elena byli zawsze razem, i źle reagują na taki pocałunek, więc ta sprawa musiała być uczciwa ze strony Eleny. Musieliśmy sprawić by to stało się dla niej realne, więc podchodziliśmy do tego małymi krokami. Jeśli byśmy tego nie zrobili, znienawidzilibyście Elenę."

Nawet jeśli fani Steleny nie zgadzają się z wyborami Eleny, po tych wszystkich przejściach ze Stefanem, trudno się nie zgodzić, że zasługuje na trochę przyjemności.

Oczywiście, jak widzieliśmy w 12 odcinku, 3 sezonu "The Ties That Bind", Stefan nie był zachwycony pocałunkiem swojego brata ze swoją byłą dziewczyną. Jednak aktualnie, on nie jest gotowy by mieć dziewczynę. Williamson zdradza w wywiadze dla Collider, że:

"Jeśli Stefan nie potrafi sobie wybaczyć, jak on w ogóle może oczekiwać wybaczenia ze strony kobiety, która go kochała? W swoich oczach, on nigdy nie będzie ponownie miły."

Williamson chce jednak by publiczność dała Rozpruwaczowi tę samą szansę, którą dała jego starszemu bratu:

"Kochamy Damona, mimo że co tydzień zabijał kogoś nowego. Kiedy zabił Lexi, znienawidziłem go, i to był mój pomysł. Wiedziałem, że zwróci to publiczność przeciwko niemu."

Williamson ma również propozycję na to jak nasze trio może się pogodzić:

"To świetna opowieść miłosna, ponieważ każdy kocha każdego. Nieważne jak bardzo się nienawidzą, każdy kocha każdego. To doskonała potrójna ścieżka, jeśli wszyscy będą razem. Jeśli będą w stanie się ze sobą dogadać, nastaną gorące czasy."

Źródło:http://vampirediaries.pl/

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Nowy rok !

niedziela, 01 stycznia 2012 17:02

17 godzin temu powitaliśmy nowy rok ! 2012 . ! Życzę Wam wytrwałości , szcześcia , dużo miłości i spełnienia Waszych nawet najskrytszych marzeń ♥


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Nina Dobrev nie chce publicznie ukazywać swojego życia

niedziela, 18 grudnia 2011 21:25

Czy zastanawialiście się, dlaczego podczas imprezy charytatywnej The Ripple Effect (zdjęcia), Nina Dobrev oraz Ian Somerhalder, którzy podobno są w związku, nie pozowali razem do zdjeć? Być może The Wetpaint ma dla Was odpowiedź!

W ten weekend, podczas wyżej wspomnianego wydarzenia, Nina Dobrev zdradziła reporterom, że nigdy nie zdecydowałaby się na publicznie ukazywanie swojego życia prywatnego.

"Absolutnie nie. Zarabiam na byciu innymi ludźmi. Jeśli chodzi o mnie, to mam swoje życie osobiste, a kiedy idę do pracy to gram i jestem tymi różnymi postaciami, i kocham to. Bardzo to kocham. To jest mój priorytet."

Nina wyjawiła również, że w nadchodzącym odcinku The Vampire Diaries, ujrzymy więcej jej dziewczęcej strony.

"Za niedługo odbędzie się naprawdę świetny, duży bal, i wszyscy ubierzemy te wspaniałe suknie, które są zawsze fajne. Uwielbiam to. Jestem dziewczyną! Chociaż te szpilki mogą zabić."


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

100 najseksowniejszych kobiet i mężczyzn w telewizji

niedziela, 18 grudnia 2011 21:22

 

 

 

BuddyTV stworzył listę 100 najseksowniejeszych kobiet i mężczyzn w telewizji. Oczywiście nie mogło zabraknąć obsady The Vampire Diaries. Oto jak usytuowali się w rankingu: 

Najseksowniejsze Kobiety w telewizji:

16. Candice Accola (Caroline)


43. Nina Dobrev (Elena/Katherine)


55. Claire Holt (Rebekah)


Najseksowniejsi Mężczyźni w telewizji:

13. Ian Somerhalder (Damon)


21. Michael Trevino (Tyler)


38. Paul Wesley (Stefan)


84. Joseph Morgan (Klaus)


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Co nas czeka po powrocie serialu 5 stycznia?

niedziela, 18 grudnia 2011 20:59

 

Za pośrednictwem serwisu TVLine, Julie Plec, producentka wykonawcza The Vampire Diaries, zdradziła nam nieco informacji co czeka nas po powrocie serialu na antenę 5 stycznia 2012 roku.

Po powrocie serialu (5 stycznia), Stefan był nieobecny od czasu ukradnięcia trumn z rodziną Klausa, ale dowiemy się, że był zajęty wymyślaniem sposobu jak być zawsze o krok przed nim. Kiedy Elena i Damon w końcu dostaną możliwość konfrontacji z nim na temat ostatnich wydarzeń, jego wypowiedź sprawi, że Damon przemyśli swoje uczuciowe działania w stosunku do Eleny.

Julie Plec zdradziła również jak będzie wyglądać sytuacja z Caroline, z którą będziemy mieć do czynienia 12 stycznia.

Caroline i Tyler dojdą do porozumienia po ich ostatnim zerwaniu i zastanowią się jaki wpływ na ich przyszłość będzie miało jego posłuszeństwo dla Klausa. Oh, no i jeszcze są jej 18 urodziny!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Torrey DeVitto zagości w serialu przez jakiś czas

środa, 14 grudnia 2011 23:14

 

 

 

 

Torrey DeVitto udzieliła wywiadu dla Wetpaint Entertainment, w którym wyjawia, że jej postać (Mary) zagości na naszych ekranach przynajmniej przez cztery odcinki. Aktorka opowiada również o swojej postaci i jej pracy na planie z Mattem Davisem (Alaric).

Nakręciliście już cztery odcinki. Czy Mary nadal żyje i ma się dobrze w Mystic Falls?
Tak. Nie otrzymałam jeszcze oficjalnej daty końca. Wygląda to na gościnne wystąpienie i powracają rolę, prawda? To tak jakbyś wiedział, że masz wyznaczoną datę śmierci dołączając do serialu. 

Jaka jest twoja postać?
Jest doktorem, poznaje Alarica i jest zaintrygowana tym jak przeżył wypadek. Dzięki temu, między nimi pojawia się chemia oraz związanie. Jest nim zaintrygowana na więcej niż jeden sposób.

Jak to jest być na planie The Vampire Diaries?
Przychodzi mi pracować z wieloma ludźmi, ale głównie pracuję z Mattem Davisem. Praca z nim dostarcza mi wiele radości, ponieważ uważam, że jest naprawdę świetnym aktorem i jest również bardzo miły. Wszyscy są bardzo mili, pełni szacunku i bardzo łatwo nawiązać z nimi kontakt. Niektóre prace, na które się napotykasz, natychmiast dostarczają stresu oraz niepokoju przez cały czas. Tutaj tak nie jest. Oni są naprawdę bardzo, bardzo wspaniali.

Czy Mary posiada jakieś nadprzyrodzone zdolności?
Jestem człowiekiem. Myślę, że serial jest tak szalony z tymi wampirami, wilkołakami oraz hybrydami i innego tego typu rzeczami, że [serial] potrzebuje kogoś kto jest tylko doktorem. Lubię bycie bardziej uziemioną, realistyczną w tego typu szalonych serialach sci-fi. Jest to całkiem fajne.

Mary jest odskocznią dla Alarica czy sprawy między nimi staną się poważniejsze?
Dla dobra mojej postaci, mam nadzieję, że poważniejsze. Ale nigdy niewiadomo. Oczywiste jest, że obejrzałam serial tu i tam, więc kiedy przyszłam, usłyszałam o tych wszystkich okropnych rzeczach, które się stały [dziewczynom Alarica]. To trochę jak, ten biedny facet. Mam nadzieję, że to jest coś więcej niż tylko odskocznia ponieważ wygląda na to, że potrzebuje on czegoś co trwa dłużej i nie kończy się tak tragicznie. Musi wam być trochę przykro z tego powodu.

Grasz także Melissę w Pretty Little Liars. Jaka jest różnica na planie w tych dwóch serialach?
Głównie pracuję z jedną osobą w każdym serialu. Pracuję z Troian Bellisario 90 procent czasu oraz pracuję z Mattem 90 procent czasu, więc różnica jest bardzo duża, ponieważ w jednym serialu są to relacje siostrzane a w drugim bardziej związkowe, ale w obydwu świetnie się pracuje.

Ludzie zawsze nas pytają czy jesteś spokrewniona z Danym DeVito.
To takie zabawne. Nie. Często dostaję to pytanie, ale nie.

Ostatnio grałaś na skrzypcach w piosence Stevie Nick - "Moonlight (A Vampire's Dream)" w jej najnowszym albumie "In Your Dreams". Jak do tego doszło?
Dorastałam grając na skrzypcach i zanim jeszcze wiedziałam, że chcę grać, zawsze uważałam, że skrzypce są moją ścieżką życiową i to było to, co chciałam robić. I wtedy, gdy dostałam się do aktorstwa w wieku 15-16 lat, nadal byłam na bieżąco ze swoimi skrzypcami.

[Stevie Nicks] wiedziała, że grałam; ona jest jedną z najlepszych przyjaciółek mojej mamy, więc znałam ją przez bardzo długi czas. Ta piosenka była jej bardzo bliska, i wtedy powiedziała coś w stylu: "Chcę byś zagrała to a ty masz grać tylko to". Więc zagrałam dla niej i pracowałyśmy razem, było przy tym dużo zabawy.

Aktualnie wiele członków obsady The Vampire Diaries jest muzycznie uzdolnionych.
Candice [Accola]
! Słyszałam jak śpiewa w jednym odcinku. Jest niesamowita. Może założymy razem mały zespół. Takie poboczne przedsięwzięcie!

 

 vampirediaries.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kolejne spoilery dotyczące "The Vampire Diaries". Lista tytułów nadchodzących odcinków.

sobota, 10 grudnia 2011 20:51

 

Serwis Zap2it.com skontaktował się z producentką wykonawczą The Vampire Diaries, Julie Plec a następnie podzielił się z nami informacjami dotyczących dalszych losów Damona i Eleny, oraz tym jak rozwinie się konflikt Stefana z Klausem.

 

Terror zapanuje w Mystic Falls, ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na romans pomimo tego szaleństwa. Julie Plec zdradza:

 

"Kiedy powrócimy w 10 odcinku, Elena i Damon odnajdą się w tych momentach gdzie romantyczne napięcie jest trochę głębsze a fizyczne napięcie gorętsze."

 

Chociaż Stefan już nie jest już kontrolowany przez Klausa, Damon i Elena będą nadal spędzać ze sobą czas.

 

"Muszą razem pracować przeciwko Klausowi, więc ciągle odnajdują się w tych momentach, w których mają swobodę działania, i to bez żadnego poczucia winy."

 

Oczywiście, Stefan nigdy nie odchodzi na długo. W pewnym momecie zostanie ujawnione, że jego wielkie "zdrady" w Homecoming były dla korzyści Damona.

 

"Ostatecznie, ktoś dowie się, że Stefan ocalił życie Damona, więc Damon i Elena będą mieć z czym się borykać. Będą musieli dokonać pewnych wyborów."

 

Chociaż jesteśmy podnieceni ruszeniem sprawy Damona i Eleny do przodu (było tak dużo prawie-pocałunków, że widzowie ledwo wytrzymują), nie da się zaprzeczyć, że ewulocuja Stefana była jedną z najbardziej intrygujących części 3 sezonu. Julie się zgadza:

 

"Dla mnie największą przyjemnością tego sezonu - który, nie powiedziałabym, że jest całkowicie zaskakujący ponieważ teoretycznie wiedzieliśmy, że Stefan miał już w sobie mroczną stronę - jest oglądanie tego co dokonał Paul Wesley. To było swego rodzaju ekscytujące. Uwielbiam Paula! Uważam, że jest wspaniałym aktorem, zobaczenie go eksplodującego na ekranie było takie ekscytujace, bardzo intensywne i emocjonalne. Jestem naprawdę dumna z niego. Jestem dumna z serialu, ponieważ fabuła naprawdę tworzy ścieżkę, którą chcemy podążać."

 

Teraz jak już Stefan jest wolny od zauroczenia Klausa, będziemy kontynuować oglądanie złego rozpruwacza którego kochamy oglądać na ekranie.

 

I przez "kochamy", mamy również na myśli "nienawidzimy", ponieważ mimo że Paul jest świetny w swojej roli, to łamie nasze serca zmuszając nas do oglądania Stefana zimnego jak lód, którego widzieliśmy w kilku poprzednich odcinkach.

 

"To okropne! Myślę, że wspaniałe jest w tym oglądanie go całkowicie, przerażająco bezstronnego, ale także są sceny, gdzie dostrzegasz w nim coś dobrego pod tym wszystkim. Są krótkie chwile, i są one tak rzadkie i tak ukryte, że to bardzo dobrze świadczy o nim jako aktorze i to co wkłada w swoją postać, ponieważ to nie jest coś co możesz zawsze napisać w scenariuszu."

 

Teraz, gdy Stefan mści się na Klausie - czego Klaus nie spodziewał się zdjemując z niego zauroczenie - będziemy mieli okazję oglądać epicki konflikt.

 

"Nie widzieliśmy najgorszego ze strony Klausa. Nie widzieliśmy również najgorszego ze strony Stefana mszczącego się na Klausie. Jedną z ciekawych rzeczy, które pojawią się gdy powrócimy w Styczniu jest zrobienie konkursu wkurzania - myślę, że to najlepsze określenie tego - pomiędzy Stefanem a Klausem na zupełnie innym poziomie. Oglądanie tych potężnych postaci i potężnych aktorów idących łeb w łeb będzie niesamowite."

 

Stefan nie jest przyzwyczajony do bycia przeciwnikiem, ale szukając zemsty na Klausie napędzanej wściekłością, odkryje, że Klaus może być bardziej manipulujący niż się spodziewał. W rzeczywistości, Klaus wcieli plan w życie, którym jest zwrócenie Mystic Falls przeciwko Stefanowi, rozrywając jego dom daleko od niego, po tym jak ukradł trumny z rodziną Klausa.

 

"Jest taka scena gdzie Damon jest na koktajlowym przyjęciu i widzi burmistrza, panią Lockwood, rozmawiającą z Klausem, i Damon mówi coś w stylu: 'Co on do diabła tu robi? On zrujnował życie twojego syna, zrujnował życie nas wszystkich'. Pani Lockwood mówi 'Klaus zaproponował zostawienie mnie, mojej rodziny i miasteczka w spokoju jeśli sprawisz by twój brat należycie się zachował'. Więc zaczniemy oglądać tę manipulację, którą sieje Klaus w miasteczku Mystic Falls, zmuszając Stefana do powrotu. Klaus jest w stanie zrobić krok do przodu mówiąc: "Hej, nie jestem tutaj by powodować problem! Stefan Salvatore jest problemem."

 

Tytuły kolejnych odcinków "The Vampire Diaries":

-3x10: The New Deal (Nowa umowa)

-3x11: Our Town (Nasze miasteczko)

-3x12: The Ties That Bind (Więzy, które łączą)

-3x13: Bringing Out the Dead (Wydobywając martwych)

-3x14: Dangerous Liaisons (Niebezpieczne związki)

-3x15: All My Children (Wszystkie moje dzieci)

-3x16: 1911

 


Podziel się
oceń
0
2

komentarze (0) | dodaj komentarz

Urodziny Iana

piątek, 09 grudnia 2011 13:51

 

8 GRUDNIA

IAN SOMERHALDER

OBCHODZI 33 URODZINY !!!


ŻYCZYMY MY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I MIŁYCH CHWIL SPĘDZONYCH NA PLANIE !!:)


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Dlaczego The Vampire Diaries nie jest brany na poważnie?

środa, 07 grudnia 2011 7:39

 

Czy Wy też macie wrażenie, że serial The Vampire Diaries, mimo swojej dużej popularności, nie jest brany na poważnie? Takie pytanie zadała Donnie za pośrednictwem TVGuide, na które odpowiedzi udzielił Matt Roush.

Pytanie: Gdy zbliżamy się do corocznej listy Top10 pod koniec roku, boję się, że jeden godny, doskonały serial telewizyjny zostanie pominięty przez większość krytyków: The Vampire Diaries. Nie zrozum mnie źle, uwielbiam Breaking Bad oraz Game of Thrones jak każdy człowiek czy zdrowych zmysłach, ale myślę również, że TVD jest jednym z tych seriali, który posiada najbardziej wprawne tempo akcji, z doskonale wpasowaną fabułą. Niestety, nie wydaje mi się by wielu profesjonalnych krytyków fatygowało się go oglądać, mimo że analizują takie seriale jak True Blood czy The Walking Dead, ale to tylko z powodu stacji telewizyjnych w jakich są nadawane. Nawet jeśli krytycy uważają, że The Vampire Diaries nie zasługuje na miejsce w topliście, uważam że zasługuje chociaż na bycie częścią koncoworocznej konwersacji. Dlaczego tak trudno brać na poważnie taki serial jak ten?

Matt Roush:  Lubię Vampire Diaries i prawdopodobnie zwracam na niego większą uwagę niż inni krytycy - po prostu spróbuj usiąść przed Secret Circle, a później natychmiast docenisz jak bardzo przyjemniejszy jest TVD - i doceniam, że ma karkołomne (często dosłownie) tempo oraz spiskowanie typu co dalej. Ale to jest jeden z tych seriali, które klasyfikuję bardziej do "zakazanej przyjemności", i podczas rozkoszowania się przesadnymi zwrotami i przemianami, nie odczuwam go wystarczająco poważnie jak na nadprzyrodzony dramat, by brać go strasznie poważnie. Jest również fabryka CW, która odgrywa tutaj rolę, jestem pewien, ponieważ byliśmy pytani czy nadal wierzymy, że te postacie wciąż chodzą do liceum, dodatkowo różni przedstawiciele władz są tacy płytcy, a w przypadku Mystic Falls wydaje się, że główne wydarzenia społeczne odbywają się przynajmniej raz na tydzień, w którym ktoś ginie lub znika. True Blood jest po prostu przerysowane, i chociaż czułem, że ten sezon jest najlepszy od czasu pierwszego sezonu, to na prawdę nie jest to materiał na Top10. The Walking Dead zdobywa punkty za graficzną bezwzględność, i nie byłem prawie jak znudzony na farmie, w porównaniu do reszty, która sprawała takie wrażenie. Ale jedyny serial sci-fi/fantasy, który sprostał wymaganiom na mojej topliście w tym roku (która będzie opublikowana  w przyszłym tygodniu) jest serial Fringe ze stacji Fox, który nie tylko zwalił mnie z nóg swoimi ambicjami twórczymi i podjęciu ryzyka zderzenia światów, ale faktycznie sprawił moją troskę o Petera i Waltera Bishopa oraz różne wersje Olivii Dunham. Nic wtórnego czy głupiego o tym serialu.

 

źródło : vampirediaries.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

BTS: Analiza postaci

poniedziałek, 05 grudnia 2011 21:41

            Na stronie You Tube ukazał się filmik pokazujący ekskluzywny wywiad z aktorami, kręcony za kulisami Behind-The-Scenes. Analiza postaci, wypowiedzi, charakterach, o dobrych wyborach i pomyłkach.

 


http://www.youtube.com/watch?v=lQRRnK0vocU&feature=player_embedded


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wampiry w True Blood, The Vampire Diaries oraz Twilight

poniedziałek, 05 grudnia 2011 21:36

W popkulturze, postać wampira jest przedstawiana na przeróżne sposoby. Serwis Wetpaint.com postanowił to zbadać i przedstawił różnice oraz podobieństwa między wampirami w takich produkcjach jak True Blood, The Vampire Diaries oraz Twilight.

Wampiry w wyżej wymienionych tytułach, posiadają własne specyficzne zdolności ale dzielą również podobne cechy:

1. Są szybcy! Wampiry mogą poruszać się nadzwyczajne szybko, oraz posiadają straszny zwyczaj pojawiania się obok ludzkich przyjaciół bez żadnego ostrzeżenia.

2. Są silniejsi niż ludzie.

3. Piją krew. No ba.

4. Szybko leczą swoje rany. Co jest zwykle obrzydliwe do oglądania.

5. Są nieśmiertelni. Tak więc w czasie gdy zmienisz się w starą jędzę, twój chłopak wampir nadal będzie eksponował swój sześciopak.

6. Są zimni jak lód. Wampir jest wymarzonym towarzyszem na długie, gorące lato. To jak mieć za najlepszego przyjaciela kostkę lodu!

 

 

 

TRUE BLOOD

Wampiry w True Blood nie kochają niczego tak bardzo jak zatopienie się w udach seksownej damy i mówić jak wiking (ah czekajcie, to tylko Eric). Zagłębmy się nieco w ich krwawy świat wampirów:

1. Potrzebują twojej krwi by przetrwać. Jeśli wampir rezygnuje z podjadania z twojej szyi przez zbyt długi okres czasu, staje się senny.

2. Drzemają w ziemi podczas dnia. Jeśli wampiry nie śpią, dostają "krwawienia", które wydobywa się z nosa, uszu i oczu.

3. Nie mają narządów wewnętrznych - są po prostu zrobieni z czerwonej, krwistej, gęstej substancji. Kiedy wampir umiera, eksploduje a wszystko ląduje na naszych twarzach.

4. Jedynym sposobem na zabicie wampira jest poznanie przez niego "czystej śmierci". Jest nią przebicie kołkiem drewna, wysadzenie w powietrze, usmażenie się na słońcu lub odcięcie głowy. Oh, mają również alergię na srebro.

5. Osiemdziesiąt procent wampirów nie przeżywa pierwszego roku. Świeże wampiry są silniejsze od ludzi, ale są znacznie słabsze niż ich starsi kompani, więc muszą poprawić swoje umiejętności!

6. Mają wzmocnione umiejętności! Wampiry mogą latać i są bardzo utalentowane w sprawach łóżkowych, tak jak sześć długich godzin talentu.

7. Zauraczają nas. Jeśli człowiek nie oferuje siebie w formie przekąski, wampir może go zauroczyć, by ten zmienił swoje zdanie.

8. Płaczą krwawymi łzami. Wampiry mogą udawać, że są mocne ale nie możemy myśleć o nich jak o tych którzy nie płakali.

9. Muszą być zaproszeni do domu by do niego wejść. Ale mogą po prostu zauroczyć by pozwolono im wejść, więc to nic wielkiego.

 

THE VAMPIRE DIARIES

Co sprawia, że imponujący nastoletni idol jest bardziej sexy? Jego spędzanie czasu cały dzień z krukiem i zjadanie twojego najlepszego przyjaciela! Sprawdź jak wyglądają cechy wampirów w świecie braci Salvatore:

1. Potrafią kontrolować twój umysł! Czy masz jakieś wspomniania z zabawy z własnym psem jako dziecko? Taaak, to nigdy nie miało miejsca. Nigdy nie miałeś psa, tak na prawdę masz alergię. Damon po prostu manipuluje twoją pamięcią, naiwniaku!

2. Mogą być zabici tylko przez promienie słoneczne, drewniany kołek lub ogień. Brzmi dużo bardziej epicko niż umieranie na zwykłe przeziębienie.

3. Mają bardzo dobry słuch. Eh, zabawa w głuchy telefon przestaje być fajna.

4. Noszą biżuterię z kawałkami lazurytu, która chroni ich przed słońcem. Damon i Stefan mogliby nosić te kawałki w swoich kieszeniach, ale po co skoro mogą nosić epickie pierścienie?

5. Muszą być zaproszeni do domu by do niego wejść. Nie ufaj żadnym małym dzieciom, przebranym za wampiry podczas Halloween. Zamierzają cię zjeść.

6. Potrafią zniwelować efekt zimnej krwi pijąc kofeinę.

7. Mają podwyższone emocje. Oh, więc to dlatego Stefan miał te wszystkie pamiętniki.

8. Mogą jeść ludzką żywność! Ale wiecie, kiedy przeżuwają ich jak hamburgera, tak na prawdę myślą tylko o piciu waszej krwi jako deserze.

9. Jeśli nie pożywią się żadną krwią, zamieniają sie w mumie! To jest jak najbardziej epicki horror.

 

 

 

TWILIGHT

Ah ten Twilght. Świat pełen uczuciowych wampirów, które nic nie kochają tak bardzo jak planowanie przyjęć i grę w baseball. Poniżej przedstawiamy z czym muszą się one zmierzyć:

1. Wiedzą jeśli jesteś pijany. Wampiry potrafią wyczuć alkohol w ludzkiej krwi a ich smak jest obrzydliwy. Następny powód by go nie marnować.

2. Są niesamowicie gorący. Wampiry wyglądają o wiele seksowniej niż ty kiedykolwiek będziesz. Są anielskie i posągowe, co ma na celu przyciągnięcie ludzkiej ofiary.

3. Są bladzi. Wampiry dają zupełnie nowe znaczenie stereotypowej bieli. Ich skóra jest mleczna, ponieważ nie mają żadnej krwi w swoich organizmach!

4. Nie muszą mrugać. Ale i tak to robią - właśnie tacy nie są ludzie. "Eh, Przestań się na mnie gapić."

5. Oni błyszczą! Ich skóra błyszczy się jak kryształy Swarovskiego, jeśli jest narażona na światło.

6. Ich kolor oczu zmienia jeśli się pożywią. Jeśli wampiry są głodne, ich oczy są czarne, a jeśli są napełnieni od kochanej diety jelenii, są złote. Świetne dopasowanie do ich diamentowej skóry!

7. Jedynym sposobem na zabicie wampira jest rozszparpanie go na części i spalenie resztek.

8. Są "obdarzeni". Niektóre wampiry posiadają specjalne moce, jak czytanie myśli, lub sprawienie że ludzie wiją się na podłodze z bólu (patrzymy na ciebie, Dakota Flanning).

 

źródło : http://vampirediaries.pl

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Za co lubimy serial ?

piątek, 02 grudnia 2011 14:54

Z okazji Święta Dziękczynienia, portal  TV Goddnes sporządził listę 10 rzeczy, za które fani są wdzięczni twórcom serialu The Vampire Diaries.

1. Pokazanie nam mroczniejszego, bardziej przerażającego Stefana Salvatore.
Znamy jego przydomek - słyszymy go w kółko - to Rozpruwacz i wiemy, że w przeszłości był po ciemnej stronie. Ale nawet nie mieliśmy pojęcia jak bardzo zły może być, dopóki Klaus nie zauroczył Stefana, by ten wyłączył swoje emocje.

2. Flirt Damona i Eleny oraz powolnie rozkwitający ich związek.
Tina [jedna z autorek artykułu - przyp. tłum.] zawsze była za parą Damon/Elena, ale sporo rzeczy musiało się wydarzyć, by Kara [druga autorka] do niej dołączyła. Teraz obydwie uwielbiają dynamikę pomiędzy tą dwójką. Oni tak dobrze się ze sobą czują. I chociaż Elena walczy z tym - zapewne w takim samym stopniu jak Damon - to chcielibyśmy wkrótce zobaczyć ich razem.

3. Przemyślane losy drugoplanowych postaci.
To może zająć chwilę, ale w końcu serial wie, co zrobić z postaciami, które nie są na pierwszym planie. Caroline, Matt i Tyler byli nie w pełni wykorzystani. Co się zmieniło? Caroline zmienili w wampira. Tylera w wilkołaka, a później w hybrydę. Następnie dopuścili Matta do nadnaturalnych sekretów nawiedzających Mystic Falls. W następnej kolejności, czarownica Bonnie stała się bardziej integralnym graczem i umawiała się z Jeremy'm... przez jakiś czas. Chodzi o to, że wszystko się udało. Tak, w dalszym ciągu muszą znaleźć idealną drogę dla Alarika, ale będziemy cierpliwi.

4. Klaus.
Wiemy, że zrobił wiele naprawdę złych rzeczy, ale ciężko go nie lubić. Nigdy nie zajmie w naszych sercach miejsca Stefana czy Damona, ale rozumiemy samotnego, często przerażonego wampira, jakim jest Klaus. Jest walecznym obrońcą swojej rodziny, nawet jeśli robi to w zły sposób.

5. Stałe zaskakiwanie.
Chwilę zajęło dojście do tego, że Pierwotny Ojciec był ojcem Klausa. Nie mieliśmy pojęcia, że Klaus nie mógł stworzyć nowych hybryd bez krwi Eleny. Bardzo podoba nam się to, że dwie byłe dziewczyny Jeremy'ego ukazały mu się po tym, jak umarł. Naprawdę cieszymy się widząc Katherine sprawiającą kłopoty i okazjonalnie przychodzącą z pomocą.

6. Szybkie tempo serialu.
Czy jest jakiś inny serial na małym ekranie o tak szybkim tempie? Myślimy, że nie. I zazwyczaj, gdy serial leci tak szybko jak TVD, to nie jest dobra rzecz. Nigdy nie dostajesz pełnych efektów, bogactwa materiału lub warstw, jakie zostały stworzone. Ale w tym przypadku to nie prawda. Ten serial leci na złamanie karku i naszym zadaniem jest wytrzymać to. Ale i tak nie chcielibyśmy tego przegapić.

7. Świetne dialogi.
Zazwyczaj, gdy Damon dostaje najlepszą kwestię, twócy zmierzają ku szerzeniu w koło miłości. Odkąd Stefan przeszedł to całe wielkie i złe przymuszenie Klausa, jemu też trafiły się równie dobre, naprawdę sarkastyczne dialogi. Wszystkie postacie mają wkład do naszej cotygodniowej kolumny "Co oni powiedzieli" i jesteśmy niezmiernie wdzięczni twórcom za to. Nie przestawajcie, prosimy.

8. Retrospekcje.
Podczas gdy nie jesteśmy wielkimi fanami uroczystości związanych z Dniem Założycieli Mystic Falls, to nie mamy nic przeciwko retrospekcjom. To ich sposób, na opowiedzenie nam, jak Salvatorowie stali się wampirami lub jak Pierwotni stali się Pierwotnymi. Często zarówno nas bawią, jak informują i nigdy nie mamy ich dość.

9. Gościnnie występujące gwiazdy.
Gdy gościnnie występujące gwiazdy są świeże i nowe - jak Jack Coleman (ojciec Caroline) czy Sebastian Roche (Pierwotny Ojciec), to po prostu uwielbiamy ich. A gdy powracają, jak Arielle Kebbel (Lexi) czy Tylor Kinney (Mason) kochamy ich nawet bardziej. Przykład potwierdzający tezę: odcinek "Ghost World". To był świetny sposób na ponowne wprowadzenie postacie, któe kochamy, a które odeszły z tego czy tamtego powodu. Właściwie, to nie był byle jaki powód. Oni wszyscy zostali zabici i w rezultacie, mogli sprawiać problemy w postaci duchów.

10. Pikantność.
W serialu jest coś dla każdego. Zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopaków jest coś miłego dla oczu. W TVD niewątpliwie jest najseksowniejsza obsada w TV. I odkąd to oglądamy, musimy być wdzięczni za to, jak świetni faceci są w serialu. Gdy są gotowi z jakąś sarkastyczną kwestią lub gdy mają do powiedzenia coś dowcipnego i inteligentnego, uważamy, że to wspaniałe. A gdy muszą pojawić się bez koszulki, to tym bardziej nie mamy nic przeciwko. Od Iana Somerhaldera i Paula Wesley, przez Zacha Roeriga i Michaela Trevino, aż do Matta Davisa i Stevena McQueena - ci faceci są po prostu tak zachwycający, że można patrzeć na nich w każdym kolejnym odcinku.

Zgadzacie się z przedstawioną listą, czy może macie własne typy?

 

źródło : vampirediaries.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ian Somerhalder

sobota, 26 listopada 2011 12:18

Wczoraj w USA było Święta Dziękczynienia, a dzisiaj jest tzw. Black Friday czyli początek świątecznych zakupów. Oznacza to, że dużo sklepów jest już otwartych od północy, a na klientów czekają duże obniżki.

Mocno wkurzyło to Ian’a Somerhalder z serialu Pamiętniki Wampirów. Oto jego najnowsza wypowiedź z bloga na Twitterze…

"Wkurza mnie, że Święta Dziękczynienia stało się bardzo komercyjne. Ludzie zamiast świętować z rodzinami, w piątek biegną do sklepów. Właścicieli sklepów powinni się wstydzić za promowanie czegoś takiego. Rodzina to wszystko co mamy, to fundament naszego kraju i świata."



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wywiad.

czwartek, 17 listopada 2011 21:48

Back Stage poprosił kilku wybitych aktorów o wypowiedzenie się na temat początków swojej kariery oraz w jaki sposób szkolili się w tym kierunku.


Na ten temat wypowiedział się Paul Wesley, który opowiedział o swoich pierwszych doświadczeniach z dziedziną aktorstwa, już za czasów dzieciństwa. Mówi również o swojej pierwszej roli, nauczycielach oraz wskazówkach dla początkujących aktorów.

Kiedy byłem dzieckiem, bardzo interesowałem się aktorstwem, więc zacząłem występować w szkolnych przedstawieniach. Mieszkałem 45 minut drogi od Manhattanu, i chcialem zacząć robić coś nowego by przejść na wyższy poziom profesjonalizmu. W wieku 15 lat, zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu, prowadzonym przez Flo Greenberga, na Manhattanie. Codziennie dojeżdzałem do miasta z Jersey.

Chodziłem tam przez kilka lata. To było jak obóz. Po prostu nie wiedziałem co ja tam robiłem. Miałem w sobie różne przypływy emocji. Przybyłem z rodziną imigrantów. Angielski był moim drugim językiem podczas dorastania, w moim domu mówiło się po polsku. Zawsze czułem się bardzo spostrzegawczy, i zawsze miałem pomysł jak naśladować różne rzeczy. Po prostu miałem szeroki zakres emocji, ale nigdy nie widziałem jak z tego korzystać. To była tylko kwestia czytania słów z kartki i zastosowania do nich odpowiednich uczuć. Wiele przychodziło z mojej natury, co było fantastyczne. Na koniec zajęć, zrobilśmy prezentację reklamową. Przyciągła ona wielu agentów, i miałem szczęście, że jeden z nich był mną zainteresowany.

Z całą pewnością, moim największym doświadczeniem w młodym wieku była pierwsza rola, którą dostałem w serialu "Guiding Light". Byłem dość beznadziejny, ale opracowałem kilka technik, po prostu będąc wokół aktorów, którzy robią to przez 20 lat. Gdy stałem się starszy, na prawdę chciałem przejść na inny poziom. Przeczytałem wszystkie książki Stanislavskiego. Przeczytałem wszystkie książki Meisnera. Zrobiłem to wszystko przed tym jak wybrałem coś w rodzaju nauczyciela aktorstwa. Zacząłem wykładać na zajęciach, było tam tylu sławnych nauczycieli, i nie mogłem znaleźć z nimi wspólnego języka.

I wtedy poznałem faceta o imieniu Stuart Rogers w San Fernando Valley, który jakby pozostawał w cieniu. Dowiedziałem się, że jego praca tak na prawdę nie posiada żadnej techniki, a wszystko dzieje się spontanicznie, pod wpływem chwili. To wydawało się takie proste, ale wcale tak nie było. On był na prawdę porządnym, doświadczonym nauczycielem. Nie robił jednak rzeczy idących do głowy. Skorzystałem również z porad, bardzo znanych nauczycieli takich jak Ivana Chubbuck. Wierzę w przypadek róznych technik. Myślę, że kruczowe trzymanie się jednej, określonej techniki jest wadą. Powinieneś być zawsze otwarty na zmianę oraz być skłonnym do akceptacji porad od różnych ludzi i to przeanalizować.

Każdy ma swoje zdanie i każdy posiada własną interpretację tego co robiłby na scenie, i to wszystko nie ma znaczenia. Na koniec dnia wszystko jest sztuką, a jeśli w tej chwili jesteś szczery i jesteś w stanie się zobowiązać, trzymaj się tego i rozpatruj sam siebie.

Paul Wesley występował w "Army Wives", "24",  oraz w "Everywood". Aktor, aktualnie występuje w serialu "The Vampire Diaries".


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wywiad.

czwartek, 17 listopada 2011 21:43


Disfunkshion Magazine przeprowadził wywiad z Candice Accole. Aktorka udzieliła odpowiedzi na pytania, wypowiadając się na temat podobieństwa między nią a graną przez nią postacią w Pamiętnikach Wampirów oraz jak dostała się do branży aktorskiej. Mówi również parę słów o sobie i własnym stylu.

Candice Accola była kwintesencją wywiadu, była ciepła oraz żywiołowa, podczas naszej rozmowy. Jak na swój wiek, Candice odniosła sukces na wielu płaszczyznach, lecz nadal pozostaje skromna jeśli chodzi o jej dorobek. Piekna, atrakcyjna, modna oraz inteligentna, to tylko kilka przymiotników, które najlepiej opisują tę ambitną, ciężko pracującą, młodą kobietę. Odkąd dostała rolę w Pamiętnikach Wampirów, ta młoda gwiazdka ma wiele osobistych, piętrzących się osiągnięć, w tym niesamowite serce do działalności charytatywnej. Nie jest niespodzianką, że Candice jest jedną z najbardziej poszukiwanych, mających wzięcie piękności w Hollywood, która łączy swój wewnętrzny oraz zewnętrzny urok.

Czy uważasz, że jesteś w jakiś sposób powiązana ze swoją postacią w Pamiętnikach Wampirów?
Z całą pewnością jestem! Moja postać ostatnio odkryła nadludzkie zdolnosci. Teraz nie mogę odnieść się do tego dosłownie w tym sensie, ale również jestem młodą kobietą, która wciąż siebie odkrywa. 

Jakie było Twoje ogólne doświadczenie w serialu?
To było moje największe błogosławieństwo. Mamy na prawdę dużą obsadę ale wciąż jesteśmy jesteśmy ze sobą blisko. Kręcimy w Atlancie, żaden z nas nie jest stamtąd, więc to nas trochę zbliża w takim sensie, że wszyscy razem jesteśmy w nowym środowisku.

Co sprawiło, że dostałaś się do aktorstwa?
W rzeczywistości zaczęło się od śpiewania. Podpisałam kontrakt z wytwórnią w wieku 16 lat, i tam znalazłam drogę do aktorstwa. Przeszłam wiele odrzuceń oraz wiele prób i błędów zanim wstrzeliłam się do branży aktorskiej.

Mówiąc o muzyce, jakiej muzyki słuchasz w tym momecie?
Teraz słucham zespołu Miniature Tigers. Właśnie widziałam koncert Billy'iego Idola, tutaj w Atlancie! To było coś niesamowitego!

Co dało Ci świadomość w tak młodym wieku, że wzięłaś udział w akcjach charytatywnych oddając dług społeczeństwu?
Po prostu pozostaję wierna temu kim jestem oraz co wiem. Nie robię niczego co nie jest w mojej codziennej rutynie - czyli, że wszystko co robię jest szczere i od serca. Kładziemy duży nacisk na sprawy, które nie robią dużej różnicy w świecie, nie udaje nam się dostrzegać ważnych spraw jak oddanie długu społeczeństwu.

Jak opisałabyś swój styl?
Candice: Odkąd występuję w serialu, nabrałam więcej pewności, jeśli chodzi o to w co mam się ubrać. Staję się również częściej rozumiana. Los Angeles ma kilka na prawdę świetnych sklepów z odzieżą w starym stylu. Skłaniam się również bardziej ku komfortowi. Ubieram tylko to, co wygodnie leży na moim ciele. Oczywiście, wszyscy lubimy co jakiś czas zakładać suknie i być zrobioną na bóstwo, ale spójrzmy prawdzie w oczy, że taki ubiór jest niepraktyczny na co dzień dla kobiety oraz codziennego użytku. 



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Katerina Alexandra Graham

piątek, 11 listopada 2011 19:08

 

 

 

Katerina Alexandra Graham urodzona 5 września 1989 roku amerykańska aktorka, producentka , tancerka i modelka. Wystąpiła w reklamie dla napojów Coca-Cola Fanta. Obecnie gra Bonnie Bennett w serialu telewizyjnym The Vampire Diaries.  Graham wystąpiła także w programach telewizyjnych takich jak Lizzie  McGuire ,  Hannah Montana czy  Zwariowany świat Malcolna (Malcolm in the Middle). Ostatnio zagrała w teledysku "Just a Dream"  Nelly 'ego .

Graham urodziła się w Genewie w  Szwajcarii . Jej ojciec, Joseph jest afroafrykaninem , a matka, Natasha jest Żydówką (pół rosyjską i pół polską). Graham uczęszczała do szkoły hebrajskiej z językiem angielskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim i hebrajskim. Ojciec Graham był wykonawcą muzyki. Jej dziadek był przez 40 lat ambasadorem Holandii, Szwecji, Rumunii i Kenii. Graham urodziła się w Genewie, podczas gdy jej ojciec pracował jako dziennikarz w ONZ . Wychowała się w Los Angeles, California.W 2010 roku Graham pojawiła się w wideoklipach Justin Bieber i Usher "Somebody to Love (Remix)", video Nelly muzykę do "Just A Dream " i 112 w teledysku "What If". Graham pojawiła się również w teledysku Akon "Lonely". Katerina będzie również brać udział w sequelu filmu  Honey, obok  Audruina Patridge .


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Torrey DeVitto w "The Vampire Diaries"

czwartek, 10 listopada 2011 18:28

Jak donosi portal hollywoodreporter.com, Torrey DeVitto - aktorka, znana z seriali takich jak Pretty Little Liars, One Tree Hill, Castle i CSI: Miami, pojawi się w serialu The Vampire Diaries!

Torrey DeVitto (żona Paula Wesleya) zagra Mary, inteligentną młodą lekarkę. Zaintryguje się nią Alaric. Torrey pojawi się w 10 i 11 odcinkach 3 sezonu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości ponownie pojawi się w kolejnych epizodach.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Bonnie Bennett

środa, 09 listopada 2011 16:44

Bonnie Bennett

Bonnie jest najlepszą przyjaciółką Eleny, której jako pierwszej zwierza się ze swojego sekretu. W sposób żartobliwy uważała się
za medium, jednak kiedy jej moce stawały się coraz silniejsze
jej babcia Sheila Grams postanowiła pomóc. Wrażliwa dziewczyna
z początku nie dażyła sympatią braci Salvatore, jednak z biegiem
wydarzeń powoli zaczyna im ufać.Ma ciemne włosy , lekko falowane i duże brązowe oczy . Za wszelką cenę chciała uratować Jeremiego i zapłaciła za tą srogą cenę .Tłumacząc , że zrobiła to tylko dlatego że go kochała .

Dodatkowe wiadomości:
- jest wnuczką czarownicy Grams
- potrafi unosić przedmioty siłą umysłu
- przy pomocy babci uczy się magii
- umówiła się na randkę z wampirem
- pomogła zdjąć klątwę z grobowca
- Emily posłużyła się ciałem Bonnie
aby zakończyć umowę z Damonem


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Halloween

niedziela, 06 listopada 2011 22:12

Halloween śród gwiazd serialu  ''Pamiętniki wampirów '':

Według was kto był najlepiej przebrany ? ;d

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zza kulis ... odcinek 9 sezon 3

niedziela, 06 listopada 2011 12:25

KULISY ODCINKA 9 SEZON 3

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Mystic Falls

niedziela, 06 listopada 2011 7:58

Mystic Falls, w stanie Virginia jest fikcyjnym miastem, w którym dzieje się akcja serialu Pamiętniki Wampirów.

W scenariuszu pilotarzowego odcinka Pilot, opisywane jest jako "małe miasteczko w stanie Virginia. osobliwe, malownicze. Miejsce gdzie chciałbys założyć rodzinę. Southern in its hospitality, northern in its attitude. Istnieje kilka wzmianek w historii miasta odnośnie There are several mentions of the town's history with  wampirów .

Rada Założycieli


Założyciele Rady jest stowarzyszeniem rodzin założycielskich, mieszczanie pochodzą od pierwszych osadników Mystic Falls, jak również różnych urzędników miejskich. Pozornie wydaje się, organizacji społecznej sławić historii lokalnej. Potajemnie rady misją jest ochrona miasta przed wampirami. Czasopisma napisane przez członków rodzin założycielskich descripting wampiry i jak złapać i zabić są przekazywane przez kolejne pokolenia.
The Founders Council is an association of the Founding Families, townspeople descended from the original settlers of Mystic Falls, as well as various municipal officials. Outwardly it appears to be a civic organization dedicated to celebrating local history. Secretly the council's mission is to protect the town from vampires. Journals written by the members of Founding Families descripting vampires and how to catch and kill them are passed down through subsequent generations.

Członkowie

     Logan Fell [NIE żyje]
     Szeryf Forbes
     Jonathan Gilbert
     Miranda Gilbert [NIE żyje]
     Burmistrz Richard Lockwood
     Carol Lockwood
     Zach Salvatore [NIE żyje]

Bitwa o Willow Creek

Bitwa o Willow Creek miała miejsce pod koniec wojny secesyjnej w pobliżu Mystic Falls. Z tablicy w klasie pana Tannera:

 

     Bitwa o Willow Creek - 1865


    Obrona miasta pozostawiono małą armię mniej niż 3000 osób, przeciwko wrogowi, nie mniej niż 12.000 i czasami nawet 25000 i zawsze w dzień marszu. Pułk zaangażowanych wroga w Willow Creek w pobliżu Mystic Falls, VA. Zostali odwiezieni przez rzekę aż do zmroku, kiedy walki ucichły i zrobili obozu 07 kwietnia 1865.Żołnierzy pozostających w lewo obozu i przeprowadził 3 mil wzdłuż rzeki South Bank. Byli zdeterminowani, aby stanąć w pobliżu Mill Braunwarth, nieco poniżej wodospadu, gdzie Willow Creek spełnia rzeki właściwe, ponieważ jego prawym skrzydle może być chroniony przez wysokich urwisk Bitwa trwała do późnej nocy. Rano wojska pozostałe wycofali się do fortyfikacji w Mystic Falls.

Było 346 ofiar i kiedy pan Tanner państw nie było ofiar wśród ludności cywilnej, Stefan poprawia go, że Konfederacji żołnierze strzelali na Fell Kościół z 27 miejscowej ludności wewnątrz zabijanie ich. Stefen nazwie imprezy "Noc wielka strata". Jednak oficjalna historia jest cover-up masowego zabijania wampirów. 

Spalanie Fell Kościół

Podczas bitwy o Willow Creek, założyciel Rodziny uwięzionych 27 wampiry wewnątrz Fell Kościół w tym Katherine. Stefan mówi, że do tego momentu, założyciel Rodziny zostały zabijania wampirów jeden po drugim. Fell Kościół został podpalony i mieszczanie wierzyli wszystkich 27 wampiry zostały zabite. Konfederacji żołnierzy winić za kościół spalania w pobliżu bitwy. [Jeden z 27 wampirów, Katherine, uciekł z pomocą zakochany straży.

Przed płonącym kościele, Damon targować się z Emily, czarownica potężny, aby chronić Katherine. Emily obiecał oddać ochrony wszystkich wampirów przez grzebania w ziemi bezpośrednio pod Fell Kościół.Talizman jest używany klucz odblokowujący do grobu.Talizman pochodzi jego moc z komety, która pojawiła się na niebie nad Mystic Falls, które nie pojawiają się ponownie dopiero w roku 2009. Po wygląd komety w 2009 roku, Damon w ruch serię wydarzeń, aby odblokować grobu.Duch Emily, procesów ciało swoje 4-prawnuczki Bonnie Bennett, niszczy talizman, aby zapobiec Damon uwolnień wampirów.

Pozostaje Fell Kościół znajdują się w Mystic Cmentarz Falls.

 

Ulice

     Birch Street  
     Elm Street
     Harrison Street
     Laurel Avenue
     Oak Street
     Monticello Street
     Moore Street
     Pace Street
     Washington Street 









Podziel się
oceń
1
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

"Nieoficjalny przewodnik po serialu Pamiętniki Wampirów. Kocham Cię aż do śmierci" Crissy Calhoun

niedziela, 06 listopada 2011 7:44

Wczoraj zakupiłam książke : „Nieoficjalny przewodnik po serialu Pamiętniki Wampirów. Kocham Cię aż do śmierci”.. Jest to przewodnik po serialu , jest światnie napisany ;)  Każdy odcinek jest dokładnie opisany , autor zwaraca naszą uwage na rzeczy dla nas nie zauważalne , ale za to bardzo istotne w filmie . Poznasz historię l.J  , biografie aktorów , którzy powołali mieszkańców Mystic Falls do życia . W książce znajdziecie również wywiady z Malese Jow (Anną ) . Myślę, że to był dobry zakup  , dopiero przed chwilą zaczęłam czytać i już się wciągnełam  . Naprawde polecam :) !!!  A jeżeli chodzi o cenę to kosztował : 34.99 zł .

 



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Zza kulis ...

sobota, 05 listopada 2011 22:41

Zdjęcia zza kulis :)

Damon na lunchu

 

 

Klaus . Rebekah . Stefano

Alaric . Damon

Stefano . Rebekah . Klaus

Damon

Alaric i Damon

Bonnie . Caroline . Elena

Katherina . Stefano

Alaric . Damon

Bonnie . Elena . Caroline


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Plakat.

piątek, 04 listopada 2011 21:19

Mamy już plakat promujący 3 sezon serialu :


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Moda: W stylu Eleny Gilbert..

piątek, 04 listopada 2011 20:38

Droga Kolorowa!

Serial „Pamiętniki Wampirów” jest dość mroczną serią, dlatego ubrania bohaterów nie mogą być zbyt jaskrawe ani jasne. Styl Eleny można określić jako klasyczny casual o lekko sportowym charakterze. Wszystkie ubrania są wygodne i dopasowane do sylwetki bohaterki.

 

Elena Gilbert ma śródziemnomorską urodę– brzoskwiniową karnację, ciemnobrązowe włosy i oczy. Kolory, które najbardziej do niej pasują, to szmaragd, głębokie bordo, granat, morski, lila, śliwka,  brązy, szarości, czerń i biel.

GÓRA

Topy na ramiączkach, bluzki z krótkim lub długim rękawem to coś, co Elena nosi najczęściej. Zazwyczaj są to koszulki dopasowane do jej figury, z wyciętym dekoltem i bez żadnych nadruków czy aplikacji. Jedyną ozdobą są czasem guziki przy dekolcie. Jako że reszta stroju jest stonowana, to właśnie bluzki w kolorze czerwieni, zieleni, niebieskiego czy lila pełnią funkcję „kontrastowego punktu”.

Topy na ramiączkach:

Bluzki z krótkim rękawem:

 

Bluzki z długim rękawem:

 

Okrycia wierzchnie? Kurtki! Wybór Eleny to te krótkie, skórzane, o prostym kroju. Kiedy jest cieplej, zakłada dżinsową katanę lub prostą marynarkę z materiału.

 

Skórzane kurtki:

 

Dżinsowa katana:

 

Czasem możemy zobaczyć Gilbert w koszuli z podwiniętymi rękawami lub kardiganie w delikatnym kolorze.

 

 

DÓŁ

Do kolorowych bluzek Elena ubiera klasyczne ciemne dżinsy lub czarne spodnie o prostej nogawce, które pasują do wszystkiego. Aby podkreślić lekko sportowy styl, do spodni zakłada zwykłe trampki.

 

 

Gdy chce wyglądać bardziej dziewczęco, decyduje się na dżinsową spódniczkę.

 

 

DODATKI

Bohaterka „Pamiętników Wampirów” ogranicza się do minimum ozdób – na szyi zawsze nosi wisiorek, a kiedy jest chłodno, opatula się szalikiem. Często nosi też srebrne kolczyki-koła.

 

FRYZURA I MAKIJAŻ

Tutaj także Elena stawia na klasykę. Idealnie proste i lśniące włosy to jej znak rozpoznawczy.

 

 

 

Czasem upina włosy w kucyk.

 

 

Co do makijażu, on również jest naturalny, podkreślający atuty bohaterki – duże ciemne oczy.

 

Przepis na make-up Eleny:

1. Na górną powiekę nałóż lekko opalizujący złoty cień.

2. Tuż przy linii rzęs narysuj ciemnobrązową kredką kreskę i lekko ją rozmazujemy. Bliżej zewnętrznych kącików można nałożyć je jtrochę więcej.

3. Dokładnie wytuszuj rzęsy czarną maskarą.

4. Na wystające kości policzkowe nałóż róż w kolorze brzoskwiniowym kolistymi ruchami pędzla.

5. Na usta nałóż brzoskwiniowy błyszczyk.

Gotowe!


http://nasze-babskie-sprawy.blog.onet.pl


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Paul Wesley & Torrey DeVitto

piątek, 04 listopada 2011 15:32

Niedawno Paul ze swoją żoną Torrey pojawił się na gali Scream Awards 2011, gdzie wystąpił także w roli prezentera .

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Najnowszy artykuł z gazety Twist! - Nina Dobrev: Ratunku! Mój chłopak mnie wkurza!

czwartek, 03 listopada 2011 18:02

 

Czyżby w związku aktorów serialu ,,pamiętniki wampirów" pojawiły się pierwsze kłopoty? doszły nas słuchy że Ninie działa na nerwt nieustanna adoracja Iana


Wszystko wskazuje na to że Nina powinna być w siódmym niebie!Dobrev od pół roku spotyka się z przystojnym  kolegą z planu Ianem Somerhalderem,który jest w niej zakochany po uszy Aktor za któym szaleją fanki na całym świecie wykorzystuje każdą okazję by pokazać ukochanej jak bardzo mu na niej zależy nie odstępuje jej na krok i jest na każde jej skinienie!Najchętniej spędziłby z Niną każdą wolną minutę ! Czyż nie tego peafną dziewczyny? Tylko w teorii ! Nadmierne zaangażowanie Iana może okazać się groźne dla ich związku , gdyż aktor zupełnie nie świadomie ogranicza swojej dziewczynie swobodę i wolność wyboru na przykład : kiedy ostatnio para pojawiła się razem na festiwalu Comic Con w San Diego (USA) Ian towarzyszył Ninie wszędzie nawet gdy postanowiła pójść do toalety Naoczny świadek donosi ,,Gdy weszła do łazienki stał przed drzwiami i czekał na nią . Kiedy wyszła powitał ją radosnym uśmiechem" Na dłuższą metę takie zachowanie może być naprawdę męczące Kto z nas chciałby być pilnowany przez 24 godziny na dobę ? W związku ważne jest by pozostawić swojej drugiej połówce trochę wolnej przestrzeni zaś Ian gdy jest zakochany podporządkowuje swoje życie ukochanej osobie  i oczekuje tego samego w zamian Aktor wyznał w jednym z wywiadów Kiedyś poleciałem dla dziewczyny aż do Paryża tylko po to by spędzić z nią kilka godzin i zjeść razem kolację Ten przykład pokazuje że gwiazdor jest w stanie zrobić wszystko dla swojej wilkiej miłości i chce mieć ninę tylko dla siebie ! Gdy pojawiają się razem publicznie obejmuje swoją dziewczynę i całuje jąw policzek dając wyraźny sygnał światu: Ona jest moja! Udręczona mina Niny mówi sama za siebie Nie mamy wątpliwości że aktorka kocha swojego chłopaka ale każda para potrzebuje czasem chwili odpoczynku od siebie.Zanim Nina zaczęła chodzić z Ianem uwielbiała imprezować na mieście ze swoimi kumpelkami Ian wręcz przeciwnie jest domatorem  ,,Lubię spędzać czas w domu:gotuję albo oglądam dilmy na DVD" - mówi aktor Żeby uniknąć kłótni Nina przestała się spotukać z przyjaciółkami Woeczpru spędzając w domu Dlaczego Ian tak bardzo klei się do swojej dziewczyny? - Prawdopodobnie obawia się że mógłby ją stracić jego poprzednia ukochana Megan auld zostawiła go bez wyraźnego powodu latem ubiegłego roku Aktor boi się że historia mogłaby się powtórzyć! Aby zatrzymać Ninę przy sobie jest gotów na wszystko Rozważa nawet...oświadczyny co paradoksalnie może tylko pogorszyć sytuację! Aktor musi dać jej więcej przestrzeni i pozwolić jej żyć własnym życiem Tylko wtedy będzie szczęśliwa  u jego boku i być może powie ,,tak" gdy Ian poprosi ją o rękę..!

 

                                                            www.kotek.pl

 

 

 

 

 


 

A wy co myślicie na ten temat ? ♥

 


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Najlepsze cytaty tym razem z książki ...

czwartek, 03 listopada 2011 15:49

1)- Och, Eleno, daj spokój. Masz już Matta. Czego jeszcze chcesz? Co można robić z dwoma, czego nie można robić z jednym?
-To samo, tylko dłużej - odparła, przeciągając słowa, Meredith i cała grupa parsknęła śmiechem.

2)-Będziemy razem tacy szczęśliwi. Kiedy oni będą martwi, puszczę cię. Nie chciałam cię skrzywdzić tak naprawdę. Po prostu się rozgniewałam. - wyciągnęła smukłą rękę i pogłaskała go po policzku. - Przepraszam.
-Katherine - powiedział, wciąż się uśmiechając.
-Tak. - Nachyliła się bliżej.
-Katherine...
-Tak, Damonie?
-Idź do diabła.

3)Gdy wychodziły z pokoju, Caroline zaczęła nucić wysokim, dziecinnym głosikiem.
Bonnie i Damon siedzą na drzewie,
całują i obejmują siebie.
Najpierw miłość, potem ślub i wesele,
będzie w domu wampirzątek wiele.

 


Jeżeli macie jeszcze jakieś fajne cytaty to zapraszam do komentowania :)

 


Podziel się
oceń
0
0